Witamy Was w Akademii Pierwszego Tańca!

Dużo spraw na głowie? Nie dziwimy się – w końcu organizacja ślubu i wesela to poważne przedsięwzięcie. Dlatego jesteśmy specjalnie dla Was! Zgłaszając się do Akademii Pierwszego Tańca – będącej częścią Fabryki Tańca – macie pewność, że jesteście pod najlepszą, taneczną opieką naszych niezwykle doświadczonych instruktorów i choreografów. I nie ma znaczenia czy Waszym marzeniem jest widowiskowy taniec czy jesteście zwolennikami mniej ekspresyjnych form – w Akademii spełnimy wszystkie Wasze oczekiwania!

Jesteśmy niekwestionowanymi liderami w tworzeniu choreografii  i nauce Pierwszego Tańca. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz autorskiej metodzie przygotowania Pierwszego Tańca, osiągamy zawsze niesamowite efekty. Wiemy, że końcowy sukces to wyważone połączenie wielu aspektów – od poznania charakterów, oczekiwań, doświadczenia tanecznego Pary Młodej, przez podejście i stosunek do tematu tańca, pomysł i oczekiwania Pary Młodej, aż do przyjętej koncepcji choreograficznej, kompozycji tańca i klimatu wesela. Dla nas Pierwszy Taniec to nie tylko kroki i choreografia. Dla nas – jakkolwiek brzmi to banalnie – to Wasz moment. Dlatego staramy się, aby także samo przygotowanie Pierwszego Tańca było dla Was miłą odskocznią od codziennych spraw. Przecież to czas, który spędzacie razem i wspólnie tworzycie coś wyjątkowego.

Aby osiągnąć sukces zawsze staramy się w pierwszej kolejności spotkać się z przyszłą Parą Młodą na niezobowiązujących konsultacjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie poznać oczekiwania i ustalić najważniejsze kwestie związane z przygotowaniem Pierwszego Tańca. To też znakomita okazja, aby podczas spotkania poznać naszą koncepcję przygotowania Pierwszego Tańca i przekonać się, że Pierwszy Taniec nie jest smutnym i stresującym obowiązkiem, a może być jednym z tych momentów, które zostaną na długo w pamięci Waszej i Waszych gości.