Kolejne skarpetki, następny krawat, a może znów perfumy?

Koniec ze stereotypami! Teraz czas na oryginalny i niebanalny prezent!

Jeśli masz już dość powtarzalnych upominków, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – bon podarunkowy Fabryki Tańca! Elegancko zapakowany będzie z pewnością miłą niespodzianką dla kogoś, na kim Ci zależy. Co więcej – bon podarunkowy działa jak karta pre-paid, co oznacza, że nie trzeba wybierać zajęć z góry. Wystarczy go opłacić, a decyzja co do zajęć należy tylko do obdarowanej osoby. A najlepsza wiadomość jest następująca – dla bonów zakupionych od 17.11.2021 roku wydłużyliśmy termin ważności wykorzystania aż do końca 2022 roku!

Błyszczący bon podarunkowy Fabryki Tańca zawiera w środku miłą dedykację oraz równie elegancką, plastikową kartę FT, która będzie w przyszłości pełniła rolę karnetu. Całość jest zapakowana w stylową kopertę z wstążką.

Bon podarunkowy to po prostu karnet na zajęcia w Fabryce Tańca. Cena bonu podarunkowego zależy od wyboru częstotliwości zajęć oraz czasu w jakim będzie obowiązywał. Dlatego jego koszt zależy tylko od Ciebie, ponieważ to Ty decydujesz jaką wersję bonu wybierzesz – bon na zajęcia 1 x tygodniowo przez miesiąc, bon na zajęcia 3 x tygodniowo przez 2 miesiące, a może bon na lekcje indywidualne? Aby poznać ceny zapraszamy do zapoznania się z cennikiem karnetów/lekcji indywidualnych, który jest dostępny tutaj – CENNIK.

Co jeszcze? Zakup bonu podarunkowego to czysta oszczędność, ponieważ nabycie bonu jest zwolnione z opłaty rejestracyjnej. Oszczędzasz w ten sposób nawet do 50 złotych! Prawda, że miło?

Jeśli masz pytania dotyczące zakupu bonu, prosimy o kontakt pod nr 690 826 432 lub mailowo na adres: recepcja@fabrykatanca.pl

ZAMÓW BON PODARUNKOWY