3…2…1… START!

Już za moment ruszamy z całym arsenałem nowych grup tanecznych! Przed nami drugi semestr pełen tańca, pasji i niesamowitych emocji! Od 1 lutego 2022 roku zapraszamy wszystkich bez względu na wiek na nasze zajęcia – przygotowaliśmy dla każdego coś wyjątkowego. Zapisy na zajęcia właśnie ruszyły, więc nie ma na co czekać! To jest najlepszy moment, żeby spróbować – może to właśnie taniec przyniesie Wam lub Waszym pociechom najwięcej przyjemności? A wszystko to zgodnie z naszym hasłem – „PASJA – NIE PRESJA!”

W Fabryce Tańca prowadzimy zajęcia w każdej grupie wiekowej, zaczynając od naszych milusińskich w grupach dzieci młodszych 3-6 lat, przez dzieci starsze 7-10 lat, juniorów 11-14 lat, młodzież pow. 15 lat, aż do dorosłych kursantów zarówno solo jak i w parach. Dla każdej z grup mamy mnóstwo zajęć, więc jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Zajęcia drugiego semestru zaczynają się od 01 lutego 2022 roku. Zapisać się na zajęcia można już od teraz – przez formularz na naszej stronie, dzwoniąc pod 690TANIEC czyli 690826432, mailowo na adres recepcja@fabrykatanca.pl lub osobiście, do czego zachęcamy szczególnie gorąco, ponieważ od razu poznacie nasze studio i nasz prawdziwy skarb – naszych instruktorów.

Jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z tańcem przygotowaliśmy dla Was grupy na poziomie początkującym, gdzie w spokojnej atmosferze będziecie zgłębiać tajniki tańca. Jeśli jednak już macie doświadczenie taneczne to nasza oferta jest także dla Was. W ramach Fabryki Tańca funkcjonują grupy kontynuacyjne oraz zaawansowane – w tym wypadku najpierw należy skonsultować dołączenie do takiej grupy z instruktorem prowadzącym, który sprawdzi i doradzi czy to jest właśnie dla Was najlepsze rozwiązanie.

W związku z Waszymi częstymi obawami co do ciągłości zajęć (oczywiście ze względy na pandemię), chcielibyśmy Was uspokoić, że ze względu na nasz status prawny oraz sposób organizacji naszego podmiotu, jedynie wprowadzenie jednego ze stanów wyjątkowych może wstrzymać naszą bieżącą działalność. Dotychczasowe rozwiązania prawne (od maja 2020 do dziś) nigdy i w żaden sposób nie dotyczyły profilu naszej działalności. Dlatego bez przeszkód działamy od maja 2020 roku do dnia dzisiejszego.

Od drugiego semestru zapraszamy Was na mnóstwo rewelacyjnych zajęć! Naprawdę warto, ponieważ niektóre z nich są dostępne tylko w naszym studiu!

Dzieci młodsze 3-6 lat.

Zapraszamy Was na nasze autorskie zajęcia dla najmłodszych BABY DANCE (DZIECI MŁODSZE 3-4 LAT oraz 5-6 LAT). Nasze doświadczone i uwielbiane przez dzieci instruktorki, nieduże grupy oraz nauka przez zabawę gwarantują 100% radości i zadowolenia! Najlepszym dowodem jakości naszych zajęć Baby Dance są także próby naśladowania tych zajęć przez inne studia tańca. Jednak jedyne, oryginalne zajęcia Baby Dance znajdziecie tylko u nas – w Fabryce Tańca! Od lutego będzie także możliwość uczęszczania na zajęcia BABY DANCE oraz BALET 4-6 LAT – także w sobotę! Dla dzieci młodszych (5-6 lat) mamy także przygotowane zajęcia z HIP HOPU oraz BREAKDANCE – idealnie, by spożytkować ogromną energię drzemiącą w naszych szkrabach. Dodatkowo w naszym studiu jest możliwość jednorazowego udziału w zajęciach – idealnie, by sprawdzić, czy Wasza pociecha odnajdzie się na zajęciach tanecznych.

Dzieci starsze 7-10 lat.

Niektóre grupy wśród dzieci starszych zostały już zamknięte, więc od nowego semestru otwieramy nowe! Do wyboru będą zajęcia BALET, HIP HOP, JAZZ, TANIEC WSPÓŁCZESNY (także w sobotę!), BREAKDANCE, coraz popularniejsze zajęcia TIK TOK CHOREO oraz początkująca grupa z AKROBATYKI. Oferta jest szeroka, więc jesteśmy przekonani, że każda młoda tancerka i tancerz znajdą swoje ulubione zajęcia taneczne. Warto także dodać, że w okresie ferii zimowych organizujemy już drugą edycję warsztatów tanecznych – szczegółowe informacje znajdziecie tutaj – https://fabrykatanca.pl/warsztaty-taneczne-ferie-zimowe-2022/

Juniorzy 11-14 lat.

W grupie juniorów otworzyliśmy zapisy do następujących grup początkujących – HIP HOP, JAZZ, TIK TOK CHOREO oraz AKROBATYKA. Jeśli interesują Was jednak zajęcia w grupach zaawansowanych – tutaj także służymy pomocą. Dołączenie do grupy zaawansowanej odbywa się jednak w innej formie – po indywidualnej konsultacji z instruktorem prowadzącym. Ale jedno pozostaje niezmienne – w każdej naszej grupie bez względu na poziom zaawansowania jesteśmy wierni naszej kluczowej zasadzie – PASJA – NIE PRESJA! Gwarantujemy Wam, że absolutnie w każdym momencie naszym priorytetem będzie rozwijanie pasji i miłości do tańca. W grupach juniorów także jest możliwość przetestowania zajęć podczas wejścia jednorazowego. Warto także dodać, że w okresie ferii zimowych organizujemy już drugą edycję warsztatów tanecznych – szczegółowe informacje znajdziecie tutaj –  https://fabrykatanca.pl/warsztaty-taneczne-ferie-zimowe-2022/

Młodzież pow. 15 lat

Zapraszamy Was na mega fantastyczne zajęcia solo lub w parze. Aktualnie prowadzimy zapisy na popularne zajęcia solo z HIP HOPU, DANCEHALLU, LATINO, HIGH HEELS oraz LYRICAL JAZZ oraz w parach LATINO DUO, TANIEC UŻYTKOWY, TANIEC TOWARZYSKI, TANGO ARGENTINO. Czasem ciężko się zebrać, jednak jesteśmy przekonani, że jeśli zrobisz pierwszy krok, to następne – dzięki naszej pomocy – przyjdą o wiele łatwiej. Zawsze także możecie sprawdzić zajęcia w ramach wejścia jednorazowego, co przy chęci sprawdzenia zajęć, jest opcją wartą rozważenia.

Dorośli solo 

Dzięki zróżnicowanej ofercie zajęć każdy znajdzie coś dla siebie. Otworzyliśmy właśnie zapisy na następujące zajęcia solo – LATINO SOLO, STRECHING, HIGH HEELS, LYRICAL JAZZ, HIP HOP oraz DANCEHALL. W ramach zajęć dla dorosłych solo, zorganizowaliśmy także grupy 30+, ponieważ wiemy, jak ważny jest komfort uczestniczenia w zajęciach. Jak widzicie oferta zajęć jest niezwykle szeroka i trafia w szerokie zainteresowania taneczne. A dodatkowo mamy dla Was prawdziwą taneczną bombę – mega promocję na zajęcia solo, w ramach której ceny karnetów na zajęcia solo zaczynają się już od 56 zł miesięcznie od osoby! Szczegóły promocji znajdziecie tutaj – https://fabrykatanca.pl/mega-promocja-na-zajecia-solo/

Dorośli w parach

Od lutego ruszamy z kolejną edycją KURSÓW DLA NARZECZONYCH. Tym razem przygotowaliśmy aż 5 grup, prowadzonych przez naszych choreografów – Gabrysię, Kasię oraz Tomka. Okres weselny tuż, tuż, więc to idealny moment, aby pomyśleć o tanecznym przygotowaniu się do tego wydarzenia. Cały czas prowadzimy także bezpłatne konsultacje dotyczące Pierwszego Tańca, na które serdecznie zapraszamy. W ramach regularnych zajęć od lutego przygotowaliśmy także nowe grupy z najbardziej popularnego TAŃCA UŻYTKOWEGO. Z uwagi na fakt, że często zgłaszają się do nas pary, które już wcześniej uczestniczyły w podobnych kursach poza Fabryką Tańca, warto zauważyć, że w wielu miejscach pojawiają się podobne kursy (o podobnej nazwie), jednak kursy TAŃCA UŻYTKOWEGO w Fabryce Tańca znacząco się od nich różnią. Przede wszystkim pracujemy na bazie konkretnych rodzajów tańca, opieramy się na istniejących zasadach i regułach tanecznych. Nasze kursy nie polegają na niesprecyzowanym „tańczeniu”, dlatego uczestnicząc w zajęciach w Fabryce Tańca macie pewność merytorycznego podejścia do nauki tańca, a pary które kończą nasze kursy potrafią wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce na parkietach podczas różnego rodzaju imprez. Ponadto od lutego zapraszamy także na zajęcia LATINO DUO, czyli eksplozję latynoskiego temperamentu, gdzie będziecie szlifować swoje taneczne umiejętności! Prowadzimy także zapisy na TANIEC TOWARZYSKI oraz na zajęcia, które znajdziecie tylko w naszym studiu – TANGO ARGENTINO.

W nowym semestrze niezmiennie stawiamy na pasję. Zero presji, rodzinna atmosfera, doświadczenie instruktorów oraz najlepsze i przede wszystkim bezpieczne warunki. To wszystko czeka na Was w Fabryce Tańca już od 1 lutego 2022!

Zapisu i obszernej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr 690 826 432 (690TANIEC) lub mailowo: recepcja@fabrykatanca.pl

Zapraszamy na wszystkie regularne zajęcia, które startują od 1 lutego 2022!