TURBO BOMBOWA PROMOCJA NA ZAJĘCIA SOLO!

Wiemy, że razem raźniej! Zresztą przyjemność najlepiej jest dzielić. Dlatego mamy dla Was fantastyczną promocję – rabat 30% na karnet obejmujący zajęcia solo! Poniżej wszystkie szczegóły promocji. Zapoznajcie się z nimi i wspólnie rezerwujcie miejsce na zajęciach!

Organizatorem promocji jest Studio Tańca „Fabryka Tańca”.
Promocja „Razem raźniej” – zwana w dalszej części „promocją” obejmuje wszystkie rodzaje karnetów na zajęcia solo w Fabryce Tańca, będące aktualnie w ofercie studia.
Promocja obejmuje karnety zakupione od 17.01.2022 do 04.02.2022. Karnety należy wykorzystać na wybranych zajęciach do końca lutego 2022, zgodnie z grafikiem zajęć studia.
Promocja dotyczy karnetów pełnych (na min. 4 tygodnie zajęć).
Skorzystanie z promocji oznacza zakup dwóch karnetów, po jednym na osobę w promocyjnej cenie – zgodnie z cennikiem promocji.
Warunki niezbędne do skorzystania z promocji:
– oba karnety w promocyjnej cenie należy opłacić jednocześnie
– min. jedna osoba dokonująca zakupu karnetu nie może być aktywnym klientem studia Fabryka Tańca min. w ostatnich 3 miesiącach (listopad 2021-styczeń 2022).
– każda osoba dokonująca zakupu karnetu w promocyjnej cenie musi posiadać kartę Fabryki Tańca. W przypadku braku karty Fabryki Tańca osoba ta jest zobowiązana do wniesienia jednorazowej opłaty rejestracyjnej w wysokości 30 zł.
Promocyjny cennik karnetów:
– karnet na zajęcia 1 x w tygodniu – 56 zł.
– karnet na zajęcia 2 x w tygodniu – 84 zł.
– karnet na zajęcia 3  w tygodniu – 105 zł.
– karnet OPEN – 126 zł.

Obszerną informację na temat promocji można również uzyskać telefonicznie pod nr 690 826 432 (690TANIEC) lub mailowo: recepcja@fabrykatanca.pl

Razem raźniej!

    FORMULARZ ZAPISU MŁODZIEŻ ORAZ DOROŚLI SOLO