BROADWAY JAZZ

Artystyczna dusza w tanecznej formie!

Jeżeli kochasz teatr, ruch, muzykę i zawsze chciałaś stanąć na scenie w świetle reflektorów, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie. To jeden ze styli jazzu, który skupia się na tym „nowojorskim” klimacie. Odkryj dzięki technice, gestom, muzyce i odrobinie reżyserii – świat teatru i kabaretu. Stworzycie razem z prowadzącą zajęcia Klaudią klimat nowojorskich. Odkryjecie swoje sceniczne „ja” i stworzycie razem prawdziwie magiczne rzeczy. Dzięki gestom, muzyce i odrobinie reżyserii, powstanie teatr, kabaret, w który z przyjemnością spędzisz chociaż krótką chwilę. Na tych zajęciach każdy może poczuć się jak gwiazda wielkiego formatu na tanecznej scenie. Niech przemówi ruch!
To tu rządzi klimat sceny. Zabierzemy Was w prawdziwie magiczną, taneczną drogę. Jesteście na to gotowe?
Punktem wyjścia zajęć Broadway Jazz jest technika jazzowa. Jednak nie ona jest tutaj najważniejsza. Tu liczy się także gest, mimika i emocje. Jeśli szukacie zajęć, na których chcecie zrealizować swoje marzenia to Broadway Jazz będzie znakomitym wyborem.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU MŁODZIEŻ ORAZ DOROŚLI SOLO