POWERDANCE

Intensywne zajęcia dla chcących więcej!

Czasami potrzeba nam w życiu więcej przysłowiowego powera, a najlepsze „kopniaki” daje oczywiście Powerdance! To tutaj bez zatrzymania, w doborowym towarzystwie pięknego uśmiechu i dobrej aury, można wypocić siódme poty, zbędne kilogramy i inne niechciane emocje. Za to można z całą pewnością zdobyć ochotę na więcej, power na bardziej i całą najlepszą energię do działania. Na tych zajęciach można spotkać się nie tylko z mocnymi uderzeniami rytmów, ale i z elementami rozruchu aerobowego i ćwiczeniami wzmacniającymi mięsnie nóg, brzucha i pośladków.

Szukasz naprawdę intensywnych zajęć? Wypróbuj Powerdance i uwolnij swoją energię!

Za burtę wyrzucamy gniew, zmartwienia, brak wiary w siebie czy niepokój. Rozwijamy skrzydła, nie zwalniamy tempa, nie poddajemy się. Wbijamy na Power Dance! Zajęcia są oparte o format jive’a i swingu, więc będzie naprawdę intensywnie. Dopełnieniem zajęć jest oczywiście konkretna rozgrzewka, przygotowująca do wysiłku fizycznego. Do tego wszystkiego dorzucamy w pakiecie mnóstwo endorfin! Może być coś lepszego?

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU MŁODZIEŻ ORAZ DOROŚLI SOLO