ZUMBA

Raz, dwa , trzy… Zumba!

Co może powstać z połączenia kilku znanych stylów tanecznych z ćwiczeniami fitnesowymi i fizycznymi? Na pewno coś bardzo efektownego! Zumba potrafi wycisnąć z każdego niespożyte pokłady energii i jednocześnie dać ogromną satysfakcję. Bo nic tak nie uzależnia, jak intensywny trening dla ciała połączony ze świetną zabawą. Proste, ciekawe kroki, muzyka motywująca do pracy i niepowtarzalna atmosfera panująca na każdych zajęciach składają się na rosnącą popularność Zumby wśród kobiet w każdym wieku. Obok takiego fenomenu nie sposób przejść obojętnie!

Zumby nie trzeba przedstawiać. To najbardziej rozpoznawalny program taneczno-fitnesowy na świecie! Spróbuj – na pewno nie pożałujesz!

Niesamowitym atutem zajęć Zumby w Fabryce Tańca jest też fakt, że zajęcia są prowadzone na olbrzymiej sali (oczywiście bez filarów), co daje poczucie pełnego komfortu. Grupy liczą zazwyczaj maksymalnie kilkanaście osób, więc nie ma obaw o brak miejsca. Jeśli więc szukacie zajęć, które wycisną z was siódme poty – Zumba jest strzałem w dziesiątkę!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU MŁODZIEŻ ORAZ DOROŚLI SOLO