SALSA

Poczuj taneczną wolność! Taka jest salsa!

Salsa to świetnie znana forma tańca. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko swobodnemu klimatowi tańca, ale także i samych zajęć. Nie inaczej jest w Fabryce Tańca. Poznacie tu ciekawe kombinacje kroków i łączenia rąk w tańcu w parze, to elementy do zastosowania w każdym tańcu i absolutnie na każdej imprezie. Dobrze skrojone rytmy i odpowiednią kombinację techniki można poznać w towarzystwie zacnych komentarzy i wysublimowanego stylu naszych instruktorów – Tomka lub Kasi.

Salsa to znakomite zajęcia dla wszystkich, którzy zarówno szukają możliwości spędzania wolnego czasu, ale także dla tych, którzy dobrze czują latynoski klimat i chcą się związać z tym tańcem na dłużej.

Jeśli zajęcia z jednego rodzaju tańca jakim są zajęcia z Salsy to za mało, zawsze możecie wybrać zajęcia, gdzie Salsa jest jednym ze składników kursu. Tak jest m.in. w zajęciach Latino Duo oraz zajęcia z Tańca Użytkowego.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU DOROŚLI W PARACH