TANIEC TOWARZYSKI – STANDARD

W rytmie walca i tanga!

Taniec Standardowy to – obok tańców latynoamerykańskich – jeden z dwóch składników tańca towarzyskiego. Do grupy tańców standardowych należą takie tańce jak – walc angielski, tango, walc wiedeński, slowfox oraz quickstep. W grupie podstawowej skupiamy się na trzech pierwszych tańcach, dwa ostatnie dołączają już w grupie zaawansowanej. Zajęcia z tańców standardowych są skierowane w szczególności do osób lubiących i ceniących klasykę oraz przez pary przygotowujące się do własnego wesela – w szczególności, jeśli przy wyborze tańca na Pierwszy Taniec – wybór padł właśnie na jeden z tańców standardowych np. walca wiedeńskiego.

Jeśli chcielibyście zatańczyć na swój Pierwszy Taniec np. walca wiedeńskiego to zajęcia z tańców standardowych będą idealną propozycją.

Kurs podstawowy trwa 3 miesiące – w każdym z miesięcy skupiamy się na jednym konkretnym tańcu. Dzięki temu po miesiącu jesteście w stanie zatańczyć podstawowe elementy danego tańca. Jeśli poczujecie, że taniec standardowy to właśnie Wasz styl, oczywiście będziecie mieć możliwość kontynuacji nauki w grupie zaawansowanej.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU DOROŚLI W PARACH