TANIEC UŻYTKOWY

Najlepszy na imprezę! Każdą!

Taniec Użytkowy – zajęcia dla Par w klimatach najbardziej kojarzonych prosto z wesela, imprezy sylwestrowej czy studniówki. Słowem z tych miejsc, gdzie taniec w parze niepodzielnie rządzi na parkiecie. To kurs przeznaczony dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze, w najróżniejszych rytmach aktualnie obecnych na naszych parkietach, niezależnie czy będzie to wesele, bal sylwestrowy, studniówka czy dyskoteka. To idealna propozycja dla par, które chciałyby od podstaw rozpocząć wejście do świata tańca i zgłębić od początku proste, nieskomplikowane, a za to bardzo efektowne i efektywne techniki taneczne na bazie takich tańców jak swing, mambo, blues czy salsa liniowa. Wszelkie kroki zastosowane w trakcie nauki są praktyczne i pozwalają parze lawirować na każdym parkiecie tanecznym niczym profesjonaliści.

Zawsze warto sprawdzić czy kurs „taniec użytkowy” bazuje na koncepcji tańców nazywanych „Social Dances”, przez co jest wartościowy i skuteczny, czy jest tylko samą nazwą. Jeśli kurs nie opiera się na żadnej koncepcji, to takie hasła „nauka prowadzenia w tańcu” czy „nauka bycia swobodnym na parkiecie” mogą okazać się pustym sloganem.

Zajęcia z tańca użytkowego w Fabryce Tańca zawierają w sobie nie tylko naukę konkretnych tańców z grupy tańców „Social Dances”, ale na ich podstawie nauczycie się także bycia leaderem i followerem w tańcu, dowiecie się jak sprawić, że tańczymy ofensywnie, dlaczego warto być pasywnym w tańcu i na czym to polega, poznacie zasady i dobre praktyki tańca w parze, co to jest synchronizacja i kiedy ma znaczenie, czy rytm jest faktycznie podstawą tańca i wiele, wiele innych cennych wiadomości praktycznych.

Fabryka Tańca jest prekursorem nauki tańców użytkowych na Podlasiu. Dzięki naszym zajęciom z tańca użytkowego tysiące par znalazło w tańcu przyjemność i satysfakcję. Dołącz do nich!

Każda para jest inna i każda ma inne, mniejsze lub większe problemy w tańcu. Zajęcia z tańców użytkowych w Fabryce Tańca są prowadzone w niedużych grupach, dzięki temu instruktor ma zawsze możliwość pracy indywidualnej z każdą z par. To gwarantuje szybkie efekty i niespotykaną nigdzie indziej skuteczność nauki.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU DOROŚLI W PARACH