BABY DANCE 2-LATKI

Zabawa i taniec – czy może być coś jeszcze lepszego?

Uniwersalna formuła zajęć BABY DANCE jest oparta na grach i zabawach taneczno-ruchowych (PLAY AND DANCE) z elementami rytmiki. Stanowi zatem idealny wstęp do późniejszej nauki konkretnego stylu tańca. Zajęcia Baby Dance są ogólnorozwojowe a także są idealnym rozwiązaniem, podczas gdy w domu mamy małego urwisa z niespożytą energią, którą akurat pożytecznie wykorzystujemy na zajęciach. Podstawy tańca, zabawa i mnóstwo radości ? tak w skrócie można opisać zajęcia Baby Dance!

Zajęcia Baby Dance prowadzą instruktorki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi adeptami sztuki tańca, co gwarantuje, że Wasze pociechy są pod najlepszymi skrzydłami.

Dotychczas grupa zdolnych dwulatków (a już prawie trzylatków) nie nadążała za nieco starszymi kolegami w Baby Dance 3-4 latki, a z kolei nieco starsi koledzy nie mogli czekać na dostosowanie tempa względem młodszych uczestników zajęć. Stąd samoistnie wynikła potrzeba do stworzenia nowej grupy, specjalnie dedykowanej właśnie roztańczonym dwulatkom. Baby Dance dla 2-latków, to zajęcia , które tempem, stylem mixu tanecznego i podstawami rytmiki będą w pełni spełniały oczekiwania już najmłodszych tancerzy i tancerek w wieku 2 lat oraz zaspokoją ich pokłady energii, co z pewnością pomoże także niejednemu rodzicowi.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedynczne zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU DZIECI MŁODSZE 2-6 LAT