BABY DANCE 5-6-LATKI

Pierwsze kroki nie muszą być trudne.

Uniwersalna formuła zajęć BABY DANCE jest oparta na grach i zabawach taneczno-ruchowych (PLAY AND DANCE) z elementami rytmiki. Stanowi zatem idealny wstęp do późniejszej nauki konkretnego stylu tańca. Zajęcia Baby Dance są ogólnorozwojowe a także są idealnym rozwiązaniem, podczas gdy w domu mamy małego urwisa z niespożytą energią, którą akurat pożytecznie wykorzystujemy na zajęciach. Podstawy tańca, zabawa i mnóstwo radości ? tak w skrócie można opisać zajęcia Baby Dance!

Zajęcia Baby Dance prowadzą instruktorki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi adeptami sztuki tańca, co gwarantuje, że Wasze pociechy są pod najlepszymi skrzydłami.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci młodszych i są realizowane w trzech grupach wiekowych – 2-latkach, 3-4-latkach oraz 5-6-latkach. Materiał w każdej z grup wiekowych jest dopasowany do aktualnego etapu rozwoju dziecka, przez co dzieci uczestniczą chętnie w zajęciach. Program „Play and Dance” będący podstawą zajęć Baby Dance stanowi idealną odpowiedź na naturalną potrzebę ruchu u dzieci, przez co zajęcia są uwielbiane przez dzieci. Nie bez przyczyny zajęcia Baby Dance są pierwszym punktem na liście zajęć dla dzieci młodszych.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU DZIECI MŁODSZE 2-6 LAT