BALET 4-6 LAT

Idealny początek każdej, przyszłej tancerki.

Czy jest w ogóle możliwe, aby najmłodsze dziewczynki chociaż raz nie marzyły o byciu tancerką-baletnicą? O tiulowej sukience i wirowaniu w tańcu? Chyba nie. Stąd też bierze się ogromna popularność zajęć z tańca klasycznego. Zdajemy jednak sobie sprawę, że rozpoczęcie swojej tanecznej przygody nie zawsze musi przełożyć się na całe życie.  Dlatego też nasze zajęcia z baletu traktujemy jako swoisty wstęp do przyszłej edukacji tanecznej naszych podopiecznych. Dodatkowo aby uatrakcyjnić zajęcia baletowe wprowadzamy w nich także elementy gimnastyki artystycznej oraz niekiedy zadania teatralno-sceniczne. Balet w takim połączeniu to wymarzony świat każdej małej księżniczki.

Zajęcia baletowe często są także łączone z innymi zajęciami tanecznymi np. Baby Dance, które w odróżnieniu do zajęć z baletu są bardziej ekspresyjne.

Urozmaiciliśmy nasze zajęcia baletowe o dodatkowe elementy ? w ten sposób zajęcia są bardziej atrakcyjne dla dzieci, które także bardziej rozwijają się ruchowo i już od najmłodszych lat zyskują dodatkowe umiejętności. O zaletach zajęć z klasyki najlepiej świadczy fakt, że ten rodzaj tańca zawsze stanowi punkt wyjścia do nauki jakiegokolwiek stylu tańca w przyszłości. Idealnie też uzupełniają się z zajęciami Baby Dance, które są bardziej dynamiczne i energetyczne.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU DZIECI MŁODSZE 2-6 LAT