MAMA I JA 1-3 LAT

Wspólna zabawa nie zna granic!

Zapraszamy Was kochane mamy na mega fantastyczne zajęcia razem z Waszymi pociechami w przedziale wiekowym 1-3 lat. Zajęcia te mają na celu wzmocnienie więzi między mamą a dzieckiem, zabawę z tańcem, która od najmłodszych lat wprowadza dziecko w świat tańca w bezpiecznym towarzystwie mamy pod okiem profesjonalnego instruktora – również mamy dwójki ukochanych urwisów.

Zajęcia „Mama i Ja” to fantastyczna propozycja dla rodziców, którzy chcą razem ze swoim skarbem uczestniczyć w zajęciach tanecznych.

Tańczy sama mama, samo dziecko lub mama i dziecko, jak wolicie. W trakcie 45 min. zajęć mamy włączone są w taneczną zabawę razem ze swoją pociechą, jak również specjalnie dla nich włączyliśmy dodatkowe elementy takie jak: stretching , rozciąganie, wzmacnianie mięśni całego ciała, a przy tym dużo tańca i świetnej zabawy!
Zajęcia są dedykowane mamom wraz z dziećmi od 1 do 3 lat (również w opcji „dziecko w chuście”) i dla wszystkich fajnych kobiet, które chcą się poruszać, zmienić swój codzienny tryb życia, przy okazji wzmocnić mięśnie i dobrze się pobawić w gronie pań z pociechami w podobnym wieku.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU DZIECI MŁODSZE 2-6 LAT