AKROBATYKA 7-10 LAT

Sprawność ponad wszystko!

Akrobatyka dla dzieci to najlepsze ćwiczenia fizyczne, które wzmocnią gorset mięśniowy, rozwiną parametry ciała oraz poprawią posturę i ogólne samopoczucie dziecka. Akrobatyka dla dzieci to sposób, aby ukształtować prawidłową postawę i wszechstronnie rozwijać sylwetkę. To także bardzo dobry pomysł na aktywność fizyczną dziecka, ponieważ otrzymuje ono dużą dawkę ruchu oraz nabywa przyzwyczajenia do regularnego uprawiania sportu.

Akrobatyka w Fabryce Tańca to także ćwiczenia na pumptracku! Gwiazda czy salto? Tutaj to żaden problem!

Treningi akrobatyki mają na celu wzmocnienie wielu grup mięśniowych, poprawiają też zwinność czy skoczność dziecka oraz utrzymywanie równowagi. Akrobatyka to także świetny sposób na nowe pasję, a współzawodnictwo w grupie nowych znajomych działa pozytywnie na umiejętności społeczne dziecka. Regularne treningi poprawiają także samodyscyplinę czy umiejętności motywacji.

Akrobatyka dla dzieci łączy w sobie ćwiczenia ogólnorozwojowe z podstawowymi elementami akrobatyki, dopasowanymi do wieku i umiejętności dziecka. Dzięki ćwiczeniom akrobatycznym dziecko lepiej się rozwija, zwiększa zręczność i orientację przestrzenną, a także uczy dyscypliny i odpowiedzialności za siebie i partnerów treningowych. Zajęcia akrobatyczne wspomagają inne aktywności ruchowe (np. taniec) oraz wspomagają prawidłowy wzrost dziecka. Dyscyplina ta opiera się na rozwoju funkcji motorycznych, dzięki czemu zapewnia harmonijny rozwój.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU DZIECI STARSZYCH 7-10 LAT