BALET 7-10 LAT

Podstawy baletu to podstawa każdego stylu tańca.

Klasyka, teatr, świat bajek i baśni- to zajęcia o jakich marzą wszystkie dziewczynki! Ale czy ich marzenia muszą iść w parze z nadmiernym rygorem i musztrą? Po kilkunastu latach doświadczeń jesteśmy pewni, że nie! Wiemy za to, jak wśród dzieci rozbudzić pasję do tańca! Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy na nasze zajęcia z tańca klasycznego, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów tańca, w przyjaznej i ciepłej atmosferze dzieci poznają podstawy baletu oraz ruchu scenicznego. Tak niewiele trzeba, aby spełnić marzenia naszych najdroższych!
Zajęcia baletowe często są także łączone z innymi zajęciami tanecznymi, często wydawałoby się skrajnymi np. z Hip Hopem! Odmienność styli to niezwykle skuteczne narzędzie w tanecznym rozwoju dziecka.
Urozmaiciliśmy także nasze zajęcia baletowe o elementy gimnastyki artystycznej ? w ten sposób zajęcia są bardziej atrakcyjne dla dzieci, które także bardziej rozwijają się ruchowo i już od najmłodszych lat zyskują dodatkowe umiejętności. O zaletach zajęć z klasyki najlepiej świadczy fakt, że ten rodzaj tańca zawsze stanowi punkt wyjścia do nauki jakiegokolwiek stylu tańca w przyszłości. Świetnie wpływa na sylwetkę i prawidłową postawę dziecka, uczy pokory poprzez zgłębianie techniki w najpiękniejszym wróżkowym, księżniczkowym , przesłodkim i baśniowym stylu.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU DZIECI STARSZYCH 7-10 LAT