AKROBATYKA 11-14 LAT

A gdyby tak podwójne salto? Hmm?

Akrobatyka to zajęcia dla dzieci i młodzieży, które polegają na wykonaniu układów i różnych ciekawych figur akrobatycznych, przez co uczestnicy zajęć z akrobatyki znacząco poprawiają swoją sprawność. W grupach podstawowych zajęcia zaczynają się od podstaw czyli od elementów zabawowych, czasami też relaksujących. Jednak stopniowo wprowadzane są ćwiczenia rozciągające, które rozluźniają i wyciszają oraz ćwiczenia siłowe, które uwalniają energię i emocje. W zakresie podstaw akrobatyki znajdą się ponadczasowe ćwiczenia niczym ze szkolnego wf-u – przewroty w przód i tył, skoki przez przeszkody, mostki ze stania czy „gwiazdy”. Wszystko przy indywidualnej asekuracji uprawnionego instruktora od „wyższch lotów”.

Akrobatyka może być traktowana jako zajęcia odrębne, ale często są też wykorzystywana jest jako zajęcia wspomagające np. zajęcia z hip hopu, jazzu czy innych technik tanecznych!

Akrobatyka obejmuje wykonywanie układów ćwiczeń gimnastycznych o zróżnicowanym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne przy wykorzystaniu m.in  ścieżek, materacy i pumptracków. W grupie średnio – zaawanasowanej można spodziewać się kompilacji przejścia w przód, „fiflaków” i innych akrobacji w powietrzu. Jednym słowem jeśli szukacie zajęć ogólnorozwojowych, które rozwiną Wasze pociechy pod kątem sprawności to akrobatyka jest strzałem w przysłowiową dziesiątkę!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU JUNIORÓW 11-14 LAT