TIK TOK CHOREO 11-14 LAT

Wszystkie topowe choreografie na jedynych w swoim rodzaju zajęciach! Tik Tok Choreo to hit 2021!

Korzystanie przez młodszą część naszego społeczeństwa z aplikacji w smartfonie nie należy do czynności, które pochwalają rodzice. Jednak każdy z rodziców wie także, że bardzo ciężko jest walczyć w tej nierównej walce z cyfrowym postępem. Niejednokrotnie każdy z rodziców bił się z myślami co zrobić? Próbując pogodzić dwie strony, w Fabryce Tańca opracowaliśmy program zajęć tanecznych, bazujący na najpopularniejszych choreografiach prosto z aplikacji Tik Tok!

Zajęcia Tik Tok Choreo to nasza odpowiedź na wyzwanie postawione przez cyfrową rzeczywistość.

Na zajęciach dzieci poznają choreografie z aplikacji, a pod uważnym okiem instruktora szlifują swoje umiejętności, aby finalnie zatańczyć ulubioną choreografię, którą będzie można także nagrać i udostępnić właśnie w aplikacji Tik Tok. Nasze zajęcia Tik Tok Choreo pozwalają także rodzicom – chociaż na trochę – oderwać swoje pociechy od tabletów i smartfonów, aby w pożyteczny sposób spożytkować ich cyfrowe zainteresowania.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyńczne zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU JUNIORÓW 11-14 LAT