DANCEHALL 15-18 LAT

The floor is on fire!

Dancehall to rodzaj tańca wywodzącego się ze słonecznej Jamajki. Jest to taniec wyjątkowo energetyzujący, zarażający dobrą energią i pozytywnym nastrojem. W jego skład wchodzi niezliczenie wiele kroczków i ruchów, a każdy z nich ma swoją nazwę. Dzieli się na kroki kobiece – które mogą tańczyć tylko i wyłącznie kobiety, a także męskie, które mogą być wykorzystywane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Wbrew pozorom i stereotypom przypisywanym dla tego tańca – nie składa on się jedynie z „potrząsania pupą”, wręcz przeciwnie – dancehall to jeden z nielicznych tańców, w którego skład wchodzi tak niezliczenie wiele kroczków. A co więcej – z dnia na dzień powstają nowe, tworzone przez tancerzy na całym świecie.

Dancehall to jeden z bardziej energetyzujących form tanecznych. Jeśli czujesz, że to Twój klimat, nie wahaj się i spróbuj swoich sił razem z nami. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy pewni, że wspólnie osiągniemy taneczny sukces!

Dzięki regularnemu uczęszczaniu na zajęcia dancehall będziesz mieć możliwość na poznanie tego stylu z każdej strony. A to za sprawą naszej instruktorki Gabi , która szkoliła się u wielu zagranicznych gwiazd dancehall’owych. Takich jak: Jr Black Eagle, French Squad Danca, Melpo Mellz, Kimiko Miller, Alevanille, Fraules, Anet Antosova, Queensy i Mdy(Blazin Crew), a także u Jamajskiej Dancehall Queen Latesha, i u wielu innych instruktorów. Dancehall może być także traktowany jako dobra alternatywa na spędzanie wolnego czasu w celu poprawienia kondycji oraz sprawności fizycznej. Wpadaj do Fabryki Tańca! Nie może Cię u nas zabraknąć!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU MŁODZIEŻY 15-18 LAT