LATINO SOLO 15-18 LAT

Jeśli lubisz latynoskie klimaty, Latino Solo jest dla Ciebie!

Zajęcia Latino Solo to swoista wybuchowa mieszanka tańców latynoamerykańskich. Jeśli więc jest Ci bliski klimat latino, te zajęcia będą wręcz idealne dla Ciebie. W skład zajęć wchodzą bardzo różnorodne tańce – mamy tutaj słoneczną i radosną Sambę prosto z karanwałowego Rio, zalotną Cha Cha Cha, uwodzicielską Rumbę, energentycznego Jive’a czy zmysłową Salsę w wersji stylingowej. Jednym słowem każda z Was znajdzie tutaj coś dla siebie, a odmienne charaktery każdego  tańców zapewnią, że na zajęciach zawsze jest ciekawie!
Zajęcia Latino Solo są dla wszystkich chcących zarówno zgłębiać tajniki tańca, jak i tych, szukających ciekawych zajęć ruchowych. Na Latino Solo nigdy nie jest nudno!
Zajęcia zaczynają się rozgrzewką, przygotowującą do wysiłku fizycznego, zawiera ona także elementy ćwiczeń izolacyjnych oraz rozciągania. Następnie zajmujemy się już konkretnym tańcem, gdzie na podstawie najpierw prostych, a z biegiem czasu oczywiście bardziej zaawansowanych i złożonych choreografii, ćwiczymy technikę i oddajemy charakter każdego tańca. A jest co robić!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU MŁODZIEŻY 15-18 LAT