LYRICAL JAZZ 15-18 LAT

Bądź sobą i uwolnij emocje!

Lirycznie, romantycznie, z elementami klasyki i stretchingu czyli rozciągania, zajęcia Lyrical Jazz to forma tańca dla osób solo.  Podstawą zajęć Lyrical Jazz jest taniec jazzowy, który oparty jest na idei baletu. Podobnie do klasycznego Jazzu – także Lyrical Jazz został pozbawiony formalnych ograniczeń, stosowanych w tańcu klasycznym. Jego korzenie sięgają końca XIX wieku, ale prawdziwy rozwój przypadł na połowę XX stulecia, kiedy to muzyka jazzowa dała tej formie tanecznej szansę na przebicie się.
Wyraź siebie poprzez taniec. Lyrical Jazz to jedna z form tanecznych, w której zrobisz to bez problemów. Nawet jeśli jesteś osobą początkującą.
Taniec Lyrical Jazz to odłam tańca jazzowego. Nadal nawiązuje do tradycyjnego tańca i jego ruchów jednak są one delikatniejsze i subtelniejsze. Figury są bardzo „uczuciowe”. Taniec ten jest też mniej popularny niż klasyczny jazz. Niemniej jednak cieszy się on stałą popularnością, szczególnie wśród młodzieży i dorosłych. Lyrical Jazz podobnie jak klasyczny Jazz tańczy się boso lub w „jazzówkach”.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU MŁODZIEŻY 15-18 LAT