RUMBA SOLO 15-18 LAT

Elegancja w tańcu to podstawa!

Rumba to pochodzący z Kuby taniec towarzyski, który swoje korzenie ma wśród afrykańskich społeczności. To połączenie sprawia, że rumba jest tańcem niezwykle zmysłowym i sensualnym. Kroki i figury rumby wymagają doskonałej koordynacji ruchowej oraz odwagi, ponieważ charakterystyczny ruch bioder w rumbie jest śmiały. Rumba to taniec miłości i zmysłów. Figury w rumbie obfitują w płynne, plastyczne ruchy, przypominające wężowe wicie się. To tutaj rządzą zmysłowe ruchy całego ciała: przede wszystkim nóg i bioder. Muzyka i strój do rumby mają tworzyć spójną, sensualną całość wraz z historią opowiadaną na parkiecie, przez co na naszych zajęciach możecie poczuć się bardzo intymnie, ale jednocześnie komfortowo.

Świadomość własnego ciała, rytmiczność, izolacje, interpretacja muzyki – to wszystko znajdziecie na zajęciach z Rumby Solo!

Na zajęciach Rumby Solo nacisk kładziemy nie tylko na technikę charakterystyczną dla Rumby, ale także na izolacje w ciele czy techniki oddechowe. Po zajęciach z Rumby nie tylko poprawisz swoje walory taneczne. Przekonasz się także, że Twoje ciało to spójna, harmonijna całość.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU MŁODZIEŻY 15-18 LAT