STRETCHING 15-18 LAT

Dbając o ciało, dbasz także o duszę!

Zajęcia ze stretchingu są idealnym rozwiązaniem dla poprawy ogólnej sprawności ciała. Zajęcia polegają na ćwiczeniach rozciągających z elementami ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA. Bazą zajęć jest uzyskanie dobrego balansu ciała oraz równowagi. Stretching (jako wsparcie tańca klasycznego) jest podstawą większości współczesnych technik tańca, gdzie ważną rolę odgrywa technika. Nie mniej jednak bardzo istotna jest także umiejętność improwizacji oraz ekspresji.

Zaczynasz swoją aktywność ruchową? Zajęcia ze stretchingu są idealne na początek!

Na zajęciach świetnie odnajdą się osoby wrażliwe, ponieważ punktem wyjścia tego rodzaju zajęć są emocje i ich wyrażanie poprzez ruch. Jedną z charakterystycznych cech tych zajęć, jest umiejętność izolowania poszczególnych części ciała – głowy, ramion, klatki piersiowej czy bioder, a także praca biodrami i ramionami, obroty, wymachy nóg oraz skoki. To przede wszystkim wspaniała okazja do poznania własnego ciała i jego możliwości. To także nauka panowania nad własnym ciałem. To zajęcia wspomagające, ale też i podnoszące umiejętności ruchowe.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne ? 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

    FORMULARZ ZAPISU MŁODZIEŻY 15-18 LAT