Zakochany Luty w Fabryce Tańca.

W tańcu zakochujemy się codziennie, z coraz większą pasją i oddaniem. Dołącz do naszej tanecznej rodziny i daj się rozkochać w zmysłowych i romantycznych stylach tanecznych.

Specjalnie dla Was w miesiącu zakochanych – wzbogaciliśmy wszystkie zajęcia taneczne o większą dawkę endorfin, feromonów i dopaminy.

BABY LOVE

W lutym oddajemy się szczególnej miłości do najmłodszych, gdzie w trakcie uniwersalnych zajęć takich jak np. Baby Dance, nasi milusińscy będą częściej tańczyć w parze, więcej się przytulać , zażywać integracyjnych zabaw tanecznych i tańczyć do wesołych i zakochanych hitów. Na zajęcia zapraszamy do roześmianych i przytulaśnych instruktorek tańca, w których zakocha się każde dziecko:

Iga Karol

Paula Dąbrowska

Kasia Misiuk

W miłości jak z baśni, będzie się można spotkać z Igą Karol i Hanią Różankiewicz na zajęciach baletu. Nie zabraknie tu księżniczkowych wzlotów, czarodziejskich uniesień i magicznych spotkań w przepięknym świecie tańca do klasycznych utworów nie tylko z ulubionych bajek.

LUTOVE LOVE

Wraz z lutym, ruszają nowe lutove grupy i zajęcia. Między innymi przygotowaliśmy nowe zajęcia dla młodzieży takie jak DANCEHALL. To zajęcia dla grupy wiekowej 10- 16 lat w każdy czwartek o godz. 17:30.

Absolutnym hitem nowego miesiąca, będą WEEKENDOWE ZAJĘCIA TANECZNE dla dzieci. W sobotnim programie zajęć porannych znajdą się :

Baby Dance 3-5 latki

Hip Hop 5-6 latki

Hip Hop 7- 10 latki

Weekendowe zajęcia są idealnym sposobem na spędzanie wolnego czasu efektywnie i aktywnie. Rodzice w zasięgu naszego studia mają czas na spacer bądź zakupy w pobliskim centrum handlowym, a najmłodsi adepci studia, poznają od podstaw najmodniejsze i najciekawsze style tańca w doborowym towarzystwie prowadzącej zajęcia Gabrysi Piećko. … a nawiązując do miesiąca pełnego miłości, gwarantujemy wolny czas rodzicom, a dzieciom zapalenie miłości do tańca.

Lirycznie, zmysłowo, seksownie, romantycznie…KOBIECO

W lutym wszystkie zajęcia dla kobiet nabrały mega kobiecości i hormonalnej, miłosnej obfitości.

Estrogen – to hormon kobiecości i seksapilu. Są jednym z kilku ważnych hormonów, które kształtują kobiecą psychikę i ciało. To one są odpowiedzialne za zmienne nastroje i atrakcyjność fizyczną. To przez nie wzdychają i cierpią miliony mężczyzn na świecie. Seksapil to tajna broń kobieca, z którą żaden mężczyzna nie wygra. Najpierw włącza się pożądanie, czyli oceniasz, co widzisz i czujesz, a potem chcesz to mieć. W trakcie zajęć Lyrical Jazz w bardzo liryczny i subtelny sposób wprowadzisz swoje umiejętności fizyczne na wyższy poziom, który najpierw wyszlifuje technikę, a następnie wprowadzi seksapil i ponętność w każdy ruch i gest. Zapraszamy na te zmysłowe i kobiece zajęcia do Igi Karol w poniedziałki i czwartki na godz. 19:30.

Zauroczeniu towarzyszą hormony szczęścia i uzależnienia: endorfiny, serotoniny i dopaminy. Endorfiny są sposobem na dobre samopoczucie i beztroski uśmiech. Powodują stan bliski euforii i są naturalnym środkiem znieczulającym. Drugi „uśmiechnięty” hormon to serotonina, poprawiająca nastrój i niwelująca negatywne emocje. Dopaminy zaś są receptą na brak motywacji – wzmacniają zaangażowanie i chęć poszukiwania wrażeń, są źródłem przyjemności. Pod ich wpływem jesteś obłędnie aktywna i chce Ci się żyć. Podwaja się wytrwałość i nie poddajesz się w walce o ukochaną osobę. Te trzy hormony są nazywane „aktywatorami miłości”. Wszystkie z nich znajdziesz w trakcie bardzo zmysłowych i energetycznych zajęć Latino Solo z Gabrielą Karecką, która aktywuje, zmotywuje i kompletnie zawiruje najbardziej nieznane dotąd obszary Waszych możliwości tanecznych. Nabór do grupy Latino Solo od podstaw w lutym w każdy wtorek na godz. 18:30. Dodatkowo dla spragnionych romantycznych uniesień w tańcu wprowadzamy nowe zajęcia RUMBA. Zajęcia w klimacie glamour, z elementami rozciągania i przechodzenia w wyrafinowane flow w każdy czwartek na godz. 18:30.

High Heels to zajęcia tylko dla pewnych siebie kobiet, pragnących pobudzić działanie miłosnych hormonów.

Oksytocyna jest substancją przyciągania i odpychania obu płci. To hormon totalnej miłości. By utrzymać jej odpowiedni poziom w organizmie, wystarczy pielęgnować bliskość: dbać o częsty kontakt fizyczny, często się przytulać, całować, a co za tym idzie- dbać o nasze ciało, zakładać częściej szpilki i kokietować naszego Partnera, którego z pewnością ucieszy widok Partnerki z seksownym tańcu na heelsach. Na pełne seksapilu zajęcia zapraszamy do Igi Karol w każdy poniedziałek i czwartek 20:30.

CHEMIA UCZUĆ W PARZE

Chemia uczuć jest idealna do zbudowania w zasadzie w trakcie każdych zajęć tanecznych w parach. Podczas zakochania zachowaniem i myśleniem nie steruje serce, ale hormony. Początkowo miłość to chemia i efekt hormonalnej burzy. Potem przychodzi czas na prawdziwe uczucie, które przywiązuje na zawsze. Z upływem miesięcy i lat, kiedy poziom hormonów spada, musimy zadbać o intensywność uczuć. Tak samo jest z zajęciami tańców towarzyskich i tańców użytkowych. Nasze emocje hamuje lub pobudza doświadczony instruktor Tomasz Kaczyński, który od prawidłowej postawy, synchronizacji w parze po pełną satysfakcję w tańcu i rozwój pasji , wprowadza sukcesywnie materiał taneczny , jak odpowiednią dawkę dopaminy do serca.

Taniec jest jak miłość, zmienia się z czasem: od szalonego pożądania, fascynacji i zauroczenia, staje się trwałą i stabilną inwestycją , a nawet życiową przygodą. W poziomie dostosowania Waszego poziomu emocji i umiejętności, doskonale pomoże instruktor tańca towarzyskiego Kasia Misiuk w trakcie zajęć Latino Duo , która poprzez różne wibracje bioder i uczuć, rozbudzi każdego laika klimatów latynoamerykańskich do progresu w parze.

Miłość zaczyna się od hormonów. To, czy się dalej rozwinie zależy od symetrii osobowości i zaangażowania obu stron. Bo do miłości , tak jak do tanga -trzeba dwojga! A do tanga zapraszamy wszystkie pary w każdy poniedziałek na godz. 19:30. Tango argentyńskie prowadzi nasz skryty romantyk i wierny w pasji i miłości instruktor Tomek Kaczyński.

ZAKOCHAJ SIĘ W TAŃCU!

Zakochanie – jak choroba – objawia się ciągłym myśleniem o drugiej osobie, bezsennością, nagłymi i niekontrolowanymi wahaniami nastrojów, szybszym tętnem i biciem serca, drżącym ciałem, zapominaniem czy kłopotami z koncentracją .. Zakochani zachowują się irracjonalnie i impulsywnie. My gwarantujemy fachową opiekę również w tej sferze, gdyż taniec jest jak miłość – angażuje ciało i umysł. Tańcem, jak receptą na miłość, władamy nad burzą emocji, a także pomagamy zapanować nad każdym ruchem, krokiem i gestem. W lutym wszystko stawiamy na miłość, zauroczenie i zakochanie. Więc zakochaj się z nami w tańcu.

W naszym studiu każdy znajdzie coś dla siebie, od 3 latka po seniora. Na miłość nigdy nie jest za późno, więc dlaczego nie zacząć już teraz? Pełna oferta stylów tanecznych tradycyjnie dostępna na www.fabrykatanca.pl/grafik.