BABY DANCE

3-4 LAT

Baby Dance 3-4 lat. Bo każda przygoda ma swój początek!

Baby Dance 3-4 lat to uniwersalna formuła zajęć, która jest oparta na grach i zabawach taneczno-ruchowych (PLAY AND DANCE) z elementami rytmiki. Stanowi zatem idealny wstęp do późniejszej nauki konkretnego stylu tańca. Zajęcia Baby Dance są ogólnorozwojowe. Są także idealnym rozwiązaniem, gdy w domu mamy małego urwisa z niespożytą energią, którą pożytecznie wykorzystujemy na zajęciach. Podstawy tańca, zabawa i mnóstwo radości – tak w skrócie można opisać zajęcia Baby Dance!

Zajęcia Baby Dance prowadzą instruktorki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi adeptami sztuki tańca.To gwarantuje, że Wasze pociechy są pod najlepszymi skrzydłami.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci młodszych. Są realizowane w dwóch grupach wiekowych – 3-4-latkach oraz 5-6-latkach. Materiał w każdej z grup wiekowych jest dopasowany do aktualnego etapu rozwoju dziecka, przez co dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Program „Play and Dance” będący podstawą zajęć Baby Dance stanowi idealną odpowiedź na naturalną potrzebę ruchu u dzieci. Dzieci to wręcz uwielbiają! Nie bez przyczyny zajęcia Baby Dance są pierwszym punktem na liście zajęć dla dzieci młodszych.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie! Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie – zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Baby Dance 3-4 lat.

  Instruktorka

  Iga Karol

  Instruktorka

  Julia Szot

  Instruktorka

  Paulina Grabowska