DOROŚLI W PARACH

Szkoła Tańca Fabryka Tańca – oferta zajęć w parach.

Podobno nie ma nic lepszego niż wspólne hobby. A jeśli do tego łączy się przyjemne z pożytecznym to nic więcej nie potrzeba. I tak jest z naszymi kursami tańca w parach dla dorosłych! Spośród wielu zajęć wybraliśmy dla Was te najbardziej przydatne i najpopularniejsze, tak aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

W ofercie nauki tańca w parach znajdziecie zatem najchętniej wybierane zajęcia z Tańca Użytkowego, dzięki któremu żaden parkiet na imprezie nie będzie już straszył. Dla miłośników klasyki mamy do zaoferowania zajęcia z Tańca Towarzyskiego, które od dziesięcioleci są zawsze na czasie. Dzięki unikalnej formule zajęć można także wybrać jeden styl spośród dwóch styli wchodzących w zakres Tańca Towarzyskiego. Dzięki temu możecie uczęszczać na zajęcia z samych Tańców Standardowych (Standard) lub samych tańców latynoamerykańskich (Latino Duo). A jeśli szukacie czegoś ekstra to z pewnością przypadną Wam do gustu nasze dwa szlagierowe kursy tańca w parach – Salsa, oraz – realizujące jako jedyne studio tańca w Białymstoku – Tango Argentino.

A jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami to Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

LATINO DUO

TANGO ARGENTINO

TANIEC TOWARZYSKI

TANIEC UŻYTKOWY