Image Alt

DLACZEGO FABRYKA TAŃCA?

Dlaczego Fabryka Tańca?

.

Skoro tu trafiliście, z pewnością zastanawiacie się czy Fabryka Tańca to najbardziej odpowiednie miejsce na rozpoczęcie lub kontynuację Waszej tanecznej przygody. Zapraszamy Was do lektury poniższego wpisu, który nie powinien pozostawić żadnych wątpliwości. Wybór szkoły tańca nie należy do najłatwiejszych decyzji. Od niej zależy bowiem czy najbliższe miesiące – lub nawet lata – spędzicie w miejscu, które zagwarantuje Wam zarówno rozwój taneczny, ale także będziecie czuć, że jesteście pod najlepszą opieką.

Nadszedł wybór.

.

Wśród wielu ofert szkół lub szkółek tańca w Białymstoku znajdziecie z pewnością mnóstwo brzmiących identycznie sloganów – „Najlepsze studio tańca w mieście!” lub „Najlepsi instruktorzy czekają już na Ciebie!” czy chociażby „Największe studio tańca w Białymstoku!„. Z oczywistych względów nie do końca jesteście w stanie zweryfikować, czy te hasła reklamowe mają potwierdzenie w rzeczywistości. Jednym z bardziej skutecznych rozwiązań – lecz także najbardziej czasochłonnym – przed podjęciem wyboru, jest osobista wizyta w kilku szkołach tańca. Dzięki temu możecie się przekonać na własne oczy, czy faktycznie szkoła posiada prawidłowe zaplecze – przestronne sale bez filarów, odpowiedniej wielkości lustra, jaka jest wysokość pomieszczeń, a nawet to, czy sale posiadają okna, ponieważ niestety zdarzają się sale taneczne bez okien, a czasem nawet bez odpowiedniej wentylacji pomieszczenia. Jak już wspomnieliśmy, osobista wizytacja przyszłej szkoły tańca może być problematyczna pod względem logistycznym, jednak zawsze możecie przeprowadzić wywiad telefoniczny i sprawdzić powyższe informacje.

Co oferuje Fabryka Tańca?

.

A jak jest w naszej szkole tańca? Fabryka Tańca – jako jedyna szkoła tańca w Białymstoku – prowadzi swoje zajęcia we własnym obiekcie, zbudowanym od podstaw tak, aby spełniał wszystkie wymogi profesjonalnego miejsca do nauki tańca. Zero dostosowywania, zero kompromisów. Obszerne sale ćwiczeniowe bez filarów (nawet jeden filar na sali rażąco zwiększa ryzyko wypadku!), wentylacja, dostęp do światła dziennego, amortyzująca podłoga, komfortowe szatnie, prysznic, poczekalnia z kominkiem, klimatyzacja, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy czy elektroniczne sterowanie ogrzewaniem w budynku to elementy, które bezpośrednio wpływają na komfort przebywania. Fabryka Tańca to jedyna szkoła tańca, która prowadzi zajęcia we własnym, zbudowanym od podstaw budynku, dzięki czemu oferuje nieporównywalny z innymi miejscami komfort zajęć. Ale to nie wszystko. Zadbaliśmy także o każdy inny szczegół funkcjonowania naszej szkoły tak, aby korzystanie z naszych przestrzeni było niezwykle przyjemne – zaczynając od elektronicznego systemu obsługi kursantów, a kończąc na wprowadzeniu kart stałego klienta (srebrnej oraz złotej), aby wyróżnić naszych stałych uczestników zajęć specjalnymi rabatami. Walory naszego studia doceniają także inne instytucje zewnętrzne (fundacje, stowarzyszenia), które niezwykle chętnie korzystają z wynajmu naszych sal oraz zaplecza lokalowego.

Najbardziej taneczny numer świata.

.

Warto także zaznaczyć, że mając na względzie Wasz komfort, od kilku lat korzystamy ze specjalnego numeru kontaktowego – 690TANIEC, czyli po prostu 690826432. Jeśli zapomnicie numeru telefonu do naszej szkoły – wystarczy, że zapamiętacie tylko początek „690„, reszta to po prostu wyklikane na klawiaturze słowo „TANIEC”. Prawda, że proste?

2006 – zaczynamy!

.

Z pewnością kolejnym czynnikiem wpływającym na wybór potencjalnej szkoły tańca jest „staż” danej placówki oraz pośrednio związane z tym doświadczenie zawodowe instruktorów prowadzących zajęcia. Fabryka Tańca powstała w 2006 roku jako zwieńczenie – na tamten moment – ponad 13-letniego doświadczenia parkietowego założyciela studia Tomasza Kaczyńskiego. Na pewno dodatkowym bodźcem do założenia szkoły tańca przez Tomasza była także wieloletnia, rodzinna tradycja taneczna, mająca swój początek jeszcze w latach 80-tych ubiegłego wieku, kiedy na parkietach występowała ciocia Tomasza – Ewa Kaczyńska, reprezentująca z wieloma sukcesami m.in. Klub Tańca Towarzyskiego „Rytm” Białystok.

Pasja – nie presja.

.

„Pasja, nie presja.” – nasze koronne hasło. Gwarantujemy, że w Fabryce Tańca nigdy nie spotkacie się z jakąkolwiek formą presji, związanej z uczestnictwem w zajęciach. Od początku działalności Fabryki Tańca, Tomaszowi przyświecała klarowna zasada, aby instruktorzy pracujący w szkole realizowali w niej przede wszystkim własną, taneczną pasję i poprzez swoje zaangażowanie zarażali ją swoich podopiecznych – i tak jest też do dzisiaj. Dlatego od zawsze w Fabryce Tańca funkcjonuje hasło: „PASJA, NIE PRESJA”, które w szczególności w grupach dziecięco-młodzieżowych mocno zyskuje na znaczeniu. Nigdy bowiem nie było, nie jest i nigdy nie będzie stawianie naszym podopiecznym i ich rodzicom jakiejkolwiek presji, związanej z byciem częścią naszej szkoły tańca.

Kadra.

.

Kadra Instruktorska Fabryki Tańca to prawdziwa wartość szkoły. Stale dbamy o to, aby każdy z instruktorów podnosił swoje kwalifikacje i kompetencje taneczne. Dzięki temu wiemy, że jesteście pod odpowiednią opieką. Nie sposób także nie wspomnieć o kadrze pedagogicznej, prowadzącej zajęcia w Fabryce Tańca. Każda osoba będąca instruktorem prowadzącym – lecz także każdy, kto pełni rolę instruktora wspomagającego – posiada minimum 5-letnie doświadczenie na polu edukacji tanecznej dzieci, młodzieży lub dorosłych. Znakomita część kadry Fabryki Tańca to także czynni zawodowo tancerze i tancerki, którzy regularnie występują na deskach teatralnych czy operowych, na turniejach tańca, ale również na koncertach, w teledyskach, na eventach i wszelkiego rodzaju pokazach taneczno-artystycznych. Każdy instruktor Fabryki Tańca jest również jednocześnie aktywnym choreografem, tworzącym dedykowane dla własnej charakterystyki tanecznej etiudy taneczne, choreografie czy też ruch sceniczny.

O krok przed innymi.

.

Chcesz sprawdzić co u nas słychać? Nic trudnego! Dzięki serwisom FT Online, FT Live oraz FT TV jesteś na bieżąco! Ciągły rozwój to podstawa. Dlatego też stale rozwijamy nasze usługi, czego wyrazem są z pewnością SERWISY FT: FT ONLINE – platforma dedykowana naszym kursantom, FT LIVE – wirtualna sala, gdzie prowadzimy zajęcia na żywo w internecie, jak również FT TV – pierwsza taneczna telewizja, gdzie publikujmy mnóstwo materiałów video, zarówno naszej kadry jak i naszych grup tanecznych. To także miejsce, gdzie możecie przekonać się – bez wizyty w naszej szkole – co ciekawego dzieje się w naszym tanecznych życiu, co robimy w naszych grupach, czy też poznacie tanecznie naszych instruktorów.

Wszystko dla Was.

.

Kreatywność. Dzięki niej stworzyliśmy od podstaw zajęcia Baby DanceTM, program zajęć tanecznych w przedszkolach Let’s Go KidsTM, jako pierwsze studio tańca w Białymstoku wprowadziliśmy elektroniczny system obsługi kursantów, uruchomiliśmy taneczną telewizję FTTVTM, zorganizowaliśmy festiwal taneczny East Side StoryTM, jako jedyna szkoła tańca w regionie posiadamy możliwość streamingu zajęć w czasie rzeczywistym czy też wprowadziliśmy dla naszych młodych adeptów specjalne Starter-packi – przy rozpoczęciu ich tanecznej przygody. Każdy nasz ruch jest wycelowany w podnoszenie jakości naszej oferty, co znajduje odzwierciedlenie w samych pozytywnych opiniach naszych kursantów, jak również rodziców naszych najmłodszych podopiecznych.

Jesteśmy dla Was. Ponieważ tylko dzięki Wam istniejemy i możemy spełniać nasze i Wasze taneczne marzenia. Dziękujemy Wam za to… a naszym przyszłym podopiecznym życzmy samych dobrych wyborów. W tych dotyczących wyboru szkoły tańca wierzymy, że wybierzecie najlepiej.

Serdecznie zapraszam. Tomasz Kaczyński

NAPISZ DO NAS

Dzięki Waszym uwagom stajemy się coraz lepsi. Jeśli chcecie się podzielić z nami Waszą opinią, skorzystajcie z poniższego formularza. Dziękujemy!