Image Alt

DLACZEGO FABRYKA TAŃCA?

Szkoła Tańca? Tylko Fabryka Tańca!

.

Szkoła Tańca – temat długi jak rzeka. Ale skoro tu trafiliście, z pewnością zastanawiacie się czy Fabryka Tańca to najbardziej odpowiednie miejsce na rozpoczęcie lub kontynuację Waszej tanecznej przygody. Zapraszamy Was do lektury poniższego wpisu, który nie powinien pozostawić żadnych wątpliwości. Wybór szkoły tańca nie należy do najłatwiejszych decyzji. Od niej zależy bowiem czy najbliższe miesiące – lub nawet lata – spędzicie w miejscu, które zagwarantuje Wam zarówno rozwój taneczny, ale także będziecie czuć, że jesteście pod najlepszą opieką.

Nadszedł wybór.

.

Wśród wielu ofert szkół lub szkółek tańca w Białymstoku znajdziecie z pewnością mnóstwo brzmiących identycznie sloganów. „Najlepsze studio tańca w mieście!”, „Najlepsi instruktorzy czekają już na Ciebie!” czy „Największe studio tańca w Białymstoku!„. Z oczywistych względów nie do końca jesteście w stanie zweryfikować, czy te hasła reklamowe mają potwierdzenie w rzeczywistości.

Jednym z bardziej skutecznych rozwiązań przed podjęciem wyboru, jest osobista wizyta w kilku szkołach tańca. Dzięki temu możecie się przekonać na własne oczy, czy faktycznie szkoła posiada prawidłowe zaplecze – przestronne sale bez filarów, odpowiedniej wielkości lustra, jaka jest wysokość pomieszczeń, a nawet to, czy sale posiadają okna, ponieważ niestety zdarzają się sale taneczne bez okien, a czasem nawet bez odpowiedniej wentylacji pomieszczenia. Jak już wspomnieliśmy, osobista wizytacja przyszłej szkoły tańca może być problematyczna pod względem logistycznym, jednak zawsze możecie przeprowadzić wywiad telefoniczny i sprawdzić powyższe informacje.

Co oferuje Fabryka Tańca?

.

A jak jest w naszej szkole tańca? Fabryka Tańca – jako jedyna szkoła tańca w Białymstoku – prowadzi swoje zajęcia we własnym obiekcie. Zbudowaliśmy go od podstaw tak, aby spełniał wszystkie wymogi profesjonalnego miejsca do nauki tańca. Zero dostosowywania, zero kompromisów. Obszerne sale ćwiczeniowe bez filarów (nawet jeden filar na sali rażąco zwiększa ryzyko wypadku!), wentylacja, dostęp do światła dziennego, amortyzująca podłoga, komfortowe szatnie, prysznic, poczekalnia z kominkiem, klimatyzacja, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy czy elektroniczne sterowanie ogrzewaniem w budynku to elementy, które bezpośrednio wpływają na komfort przebywania.

Fabryka Tańca to jedyna szkoła tańca, która prowadzi zajęcia we własnym, zbudowanym od podstaw budynku. Dzięki temu oferuje nieporównywalny z innymi miejscami komfort zajęć. Ale to nie wszystko. Zadbaliśmy także o każdy inny szczegół funkcjonowania naszej szkoły. Dzięki temu korzystanie z naszych przestrzeni jest niezwykle przyjemne. Korzystamy też z  elektronicznego systemu obsługi kursantów, a nasi kursanci uczestniczą w programie lojalnościowym. Dzięki niemu uzyskują rabaty na swoje zajęcia!

Walory naszego studia doceniają także inne instytucje zewnętrzne (fundacje, stowarzyszenia), które niezwykle chętnie korzystają z wynajmu naszych sal oraz zaplecza lokalowego. Warto zauważyć, że działamy także prężnie w SM. Dlatego zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

Najbardziej taneczny numer świata.

.

Warto także zaznaczyć, że od kilku lat korzystamy ze specjalnego numeru kontaktowego – 690TANIEC, czyli po prostu 690826432. Jeśli zapomnicie numeru telefonu do naszej szkoły – wystarczy, że zapamiętacie tylko początek „690„, reszta to po prostu wyklikane na klawiaturze słowo „TANIEC”. Prawda, że proste?

2006 – zaczynamy!

.

Z pewnością kolejnym czynnikiem wpływającym na wybór potencjalnej szkoły tańca jest „staż” danej placówki. Dodatkowo wyjątkowo ważne jest doświadczenie zawodowe instruktorów prowadzących zajęcia. Fabryka Tańca powstała w 2006 roku jako zwieńczenie – na tamten moment – ponad 13-letniego doświadczenia parkietowego założyciela studia Tomasza Kaczyńskiego. Na pewno dodatkowym bodźcem do założenia szkoły tańca przez Tomasza była także wieloletnia, rodzinna tradycja taneczna, mająca swój początek jeszcze w latach 80-tych ubiegłego wieku. Wtedy na parkietach tanecznych występowała ciocia Tomasza – Ewa Kaczyńska, reprezentująca z wieloma sukcesami m.in. Klub Tańca Towarzyskiego „Rytm” Białystok.

Pasja – nie presja.

.

„Pasja, nie presja.” – to nasze koronne hasło. Gwarantujemy, że w Fabryce Tańca nigdy nie spotkacie się z jakąkolwiek formą presji, związanej z uczestnictwem w zajęciach. Od początku działalności Fabryki Tańca, przyświecała nam jedna, klarowna zasada. Instruktorzy pracujący w szkole mają realizować przede wszystkim własną, taneczną pasję i poprzez swoje zaangażowanie zarażać ją swoich podopiecznych. I tak jest też do dzisiaj.

Dlatego od zawsze w Fabryce Tańca funkcjonuje hasło: „PASJA, NIE PRESJA”. Jest ono szczególnie ważne w grupach dziecięco-młodzieżowych. Nigdy bowiem nie było, nie jest i nigdy nie będzie stawianie naszym podopiecznym i ich rodzicom jakiejkolwiek presji, związanej z byciem częścią naszej szkoły tańca.

Kadra.

.

Kadra Instruktorska Fabryki Tańca to prawdziwa wartość naszej szkoły tańca. Stale dbamy o to, aby każdy z instruktorów podnosił swoje kwalifikacje i kompetencje taneczne. Dzięki temu wiemy, że jesteście pod odpowiednią opieką. Każda osoba będąca instruktorem prowadzącym czy wspomagającym posiada minimum 5-letnie doświadczenie na polu edukacji tanecznej dzieci, młodzieży lub dorosłych.

Znakomita część kadry Fabryki Tańca to także czynni zawodowo tancerze i tancerki. Regularnie występują na deskach teatralnych czy operowych, na turniejach tańca, ale również na koncertach, w teledyskach, na eventach i wszelkiego rodzaju pokazach taneczno-artystycznych. Każdy instruktor Fabryki Tańca jest również jednocześnie aktywnym choreografem. Każdy też tworzy dedykowane dla własnej charakterystyki tanecznej etiudy taneczne, choreografie czy też ruch sceniczny.

O krok przed innymi.

.

Chcesz sprawdzić co u nas słychać? Nic trudnego! Dzięki serwisom FT Online, FT Live oraz FT TV jesteś na bieżąco! Ciągły rozwój to podstawa. Dlatego też stale rozwijamy nasze usługi.  Wyrazem tego są SERWISY FT. FT ONLINE – platforma dedykowana naszym kursantom, FT LIVE – wirtualna sala, gdzie prowadzimy zajęcia na online, jak również FT TV – pierwsza taneczna telewizja, gdzie publikujmy mnóstwo materiałów video, zarówno naszej kadry jak i naszych grup tanecznych. To także miejsce, gdzie możecie przekonać się – bez wizyty w naszej szkole – co ciekawego dzieje się w naszym tanecznych życiu, co robimy w naszych grupach, czy też poznacie tanecznie naszych instruktorów.

Wszystko dla Was.

.

Kreatywność. Dzięki niej stworzyliśmy od podstaw zajęcia Baby DanceTM czy program zajęć tanecznych w przedszkolach Let’s Go KidsTM. Jako pierwsze studio tańca w Białymstoku wprowadziliśmy elektroniczny system obsługi kursantów. Uruchomiliśmy taneczną telewizję FTTVT i zorganizowaliśmy festiwal taneczny East Side StoryTM. Jako jedyna szkoła tańca w regionie posiadamy możliwość streamingu zajęć w czasie rzeczywistym. Wprowadziliśmy też dla naszych młodych adeptów specjalne Starter-packi.

Każdy nasz ruch jest wycelowany w podnoszenie jakości naszej oferty, co znajduje odzwierciedlenie w samych pozytywnych opiniach naszych kursantów, jak również rodziców naszych najmłodszych podopiecznych.

Jesteśmy dla Was. Ponieważ tylko dzięki Wam istniejemy i możemy spełniać nasze i Wasze taneczne marzenia. Dziękujemy Wam za to… a naszym przyszłym podopiecznym życzmy samych dobrych wyborów. W tych dotyczących wyboru szkoły tańca wierzymy, że wybierzecie najlepiej.

Serdecznie zapraszam. Tomasz Kaczyński

NAPISZ DO NAS

Dzięki Waszym uwagom stajemy się coraz lepsi. Jeśli chcecie się podzielić z nami Waszą opinią, skorzystajcie z poniższego formularza. Dziękujemy!