BROADWAY JAZZ

15-18 LAT

Broadway Jazz. Scena będzie Twoja!

Jeżeli kochasz teatr, ruch, muzykę i zawsze chciałaś stanąć na scenie w świetle reflektorów, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie. To jeden ze styli jazzu, który skupia się na tym „nowojorskim” klimacie. Odkryj dzięki technice, gestom, muzyce i odrobinie reżyserii – świat teatru i kabaretu. Stworzycie razem z prowadzącą zajęcia klimat nowojorskich. Odkryjecie swoje sceniczne „ja” i stworzycie razem prawdziwie magiczne rzeczy. Dzięki gestom, muzyce i odrobinie reżyserii, powstanie teatr, kabaret, w który z przyjemnością spędzisz chociaż krótką chwilę. Na tych zajęciach każdy może poczuć się jak gwiazda wielkiego formatu na tanecznej scenie. Niech przemówi ruch!
To tu rządzi klimat sceny. Zabierzemy Was w prawdziwie magiczną, taneczną drogę. Jesteście na to gotowe?
Punktem wyjścia zajęć Broadway Jazz jest technika jazzowa. Jednak nie ona jest tutaj najważniejsza. Tu liczy się także gest, mimika i emocje. Jeśli szukacie zajęć, na których chcecie zrealizować swoje marzenia to Broadway Jazz będzie znakomitym wyborem. Jeśli szukacie innego klimatu – zapoznajcie się z pozostałą ofertą zajęć solo.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie! Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Broadway Jazz 15-18 lat.

  Instruktorka

  Julia Szot