HIP HOP

15-18 LAT

Czasem warto po prostu zaszaleć!

Uliczny klimat, czyli nieskrępowany luz, dobry vibe i wyczesany flow! Niezła kombinacja!  Kto powiedział, że starsi nie mogą odnaleźć się w klimacie tańców nowoczesnych? Proste, że mogą! Hip Hop to taniec, z którym spotykamy się stosunkowo często na co dzień, słysząc co chwila znaną melodię w radiu. Dorosłe pokolenie doskonale kojarzy teledyski znanych wykonawców muzyki hip-hop, R&B czy soul takich, jak Ciara, Usher czy Missy Elliott.
Zawsze coś stawało na przeszkodzie, aby zacząć? Może teraz jest ten moment, żeby spróbować? Wpadajcie na zajęcia, gdzie w naprawdę wyluzowanej atmosferze, będzie mogli rozpocząć swoją taneczną przygodę!
Taniec, z definicji, to przekazywanie sygnałów niewerbalnych przez tańczącego. W hip-hopie to stwierdzenie sprawdza się doskonale, gdyż to nie tylko techniczne kroki, ale przede wszystkim gesty dodawane do każdego ruchu oraz ekspresja i właściwa mimika odpowiadająca konkretnym emocjom. Z natury wszyscy świetnie sobie radzą właśnie z tym stylem i odnajdują się na parkiecie zarówno w gestach, mimice , jak i odpowiednim „wczuciu się”.
Jeśli szukacie innych zajęć, sprawdźcie pozostałą ofertę zajęć solo – ZAJĘCIA SOLO.
Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie! Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Hip Hop 15-18 lat.

  Instruktorka

  Patrycja Wasilewska