JUNIORZY 11-14 LAT

Szkoła Tańca Białystok Fabryka Tańca oferuje mnóstwo fantastycznych zajęć dla juniorów w wieku 11-14 lat. Grupy początkujące i zaawansowane. Świetni instruktorzy, kapitalna zabawa, emocje i pasja! To wszystko znajdziecie w szkole tańca dla juniorów Fabryka Tańca.

Oferta zajęć dla juniorów 11-14 lat wychodzi na przeciw obecnym oczekiwaniom młodego pokolenia. Oprócz standardowych zajęć takich jak Hip Hop czy Jazz, Fabryka Tańca oferuje także zajęcia wspomagające rozwój taneczny w postaci Akrobatyki.

Z pewnością ciekawą propozycją są także zajęcia Tik Tok Choreo, realizujące taneczną stronę najbardziej popularnej aplikacji wśród nastolatków. Do oferty dołączyły także zajęcia z Breakdance oraz Balet. Bez względu na kierunek zainteresowań tanecznych, każdy znajdzie w ofercie zajęć dla juniorów w wieku 11-14 lat coś odpowiedniego dla siebie.

A jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami to Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

AKROBATYKA

BREAKDANCE

HIP HOP

TIK TOK CHOREO