Szkoła Tańca Białystok | Fabryka Tańca

LATINO DUO

Mix latynoskich tańców! Dla Was!

Czujecie klimat latino? No to świetnie! Mamy dla Was idealną propozycję – zajęcia Latino Duo! Szkoła Tańca Białystok Fabryka Tańca oferuje zajęcia dla par Latino Duo, które kompilacja tego co najlepsze w stylu latynoamerykańskim. Dzięki temu są to także zajęcia wszechstronnie rozwijające, ponieważ każdy z tańców ma swój odmienny styl i charakter. Podczas zajęć Latino Duo poznacie sambę, cha cha cha, rumbę, jive’a… a także kubańską salsę i swing! Konkretny mix, więc nigdy nie ma nudy!

Latino Duo w Fabryce Tańca są prowadzone przez użytkowy pryzmat tańca, dlatego poznane umiejętności można bez problemu wykorzystać na każdym, imprezowym parkiecie!

Skupienie się na użytkowej formie tańców latynoamerykańskich jest idealnym rozwiązaniem, jeśli szukacie zajęć, z których bezproblemowo wyniesiecie umiejętności wykorzystywane na różnych imprezach. Do tego żywiołowa muzyka, luźny klimat i doświadczeni instruktorzy – to gwarantuje, że udział w zajęciach będzie niezwykle efektywny. Jeśli szukacie innych zajęć – sprawdźcie naszą pozostałą propozycję kursów tańca w parach – KURSY TAŃCA W PARACH.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie! Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Latino Duo

  Instruktorka

  Paulina Grabowska