Szkoła Tańca Białystok | Fabryka Tańca | Taniec Towarzyski

TANIEC

TOWARZYSKI

Klasyka zajęć zawsze na czasie!

Taniec towarzyski to dla jednych forma wyrazu, dla innych pasja i hobby, a pielęgnowany wzorzec nauki tańca w parze może procentować na przyszły lata zwłaszcza wśród młodych tancerzy. Taniec towarzyski ma wiele różnych odmian i rodzajów, więc każdy na pewno znajdzie w nim coś dla siebie. Tańce towarzyskie różnią się od siebie między innymi względami technicznymi, jak tempo, takt i kroki oraz praktycznymi, jak charakter tańca, ubiór czy muzyka. Z pewnością jednak to efektowna i pełna emocji forma ruchu. Żeby wyrazić w tańcu siebie i przekazać ruchem wartości i uczucia, potrzeba nie tylko doskonałej techniki, ale także serca, które z pewnością należy włożyć w taniec.

Taniec towarzyski to od lat najbardziej popularne zajęcia taneczne wśród par. Wśród starszych kursantów to sposób na nudę, pasja i ciekawe hobby. Wśród młodszych adeptów sztuki tanecznej to także wstęp do kariery sportowej.

Taniec towarzyski to taniec wykonywany w parze, w której to mężczyzna prowadzi kobietę. Jego początki sięgają ery tańców dworskich, czyli tańców salonowych oraz tańców i zabaw ludowych, dlatego chętnie sięgamy do tradycji, by pielęgnować w tańcu to, co jest najistotniejsze – pasję, która może się też utożsamiać na innych podłożach wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Obecnie taniec towarzyski dzieli się na: tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango) w grupie od podstaw, a w grupie kontynuacyjnej dodatkowo ( slowfox, quickstep) i tańce latynoamerykańskie (samba, jive , cha-cha), a w grupie kontynuacyjnej dodatkowo (rumba, pasodoble). Na zajęciach z tańców towarzyskich skupiamy się na części obejmującej grupę tańców standardowych. Oczywiście można także uczestniczyć w zajęciach Latino Duo, gdzie realizowany jest program tańców towarzyskich latynoamerykańskich.

Jeśli szukacie innych zajęć – sprawdźcie naszą pozostałą propozycję kursów tańca w parach – KURSY TAŃCA W PARACH.

 

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

 

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie! Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Taniec Towarzyski

  Instruktor

  Tomasz Kaczyński

  Instruktorka

  Gabriela Karecka

  Instruktorka

  Paulina Grabowska