Szkoła Tańca Białystok | Fabryka Tańca | Taniec Użytkowy

TANIEC

UŻYTKOWY

Najlepszy na imprezę! Każdą!

Taniec Użytkowy – zajęcia dla Par w klimatach najbardziej kojarzonych prosto z wesela, imprezy sylwestrowej czy studniówki. Słowem z tych miejsc, gdzie taniec w parze niepodzielnie rządzi na parkiecie.

To kurs przeznaczony dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze, w najróżniejszych rytmach aktualnie obecnych na naszych parkietach, niezależnie czy będzie to wesele, bal sylwestrowy, studniówka czy dyskoteka.

To też idealna propozycja dla par, które chciałyby od podstaw rozpocząć wejście do świata tańca i zgłębić od początku proste, nieskomplikowane, a za to bardzo efektowne i efektywne techniki taneczne na bazie takich tańców jak swing, mambo, blues czy salsa liniowa. Wszelkie kroki zastosowane w trakcie nauki są praktyczne i pozwalają parze lawirować na każdym parkiecie tanecznym niczym profesjonaliści.

Zawsze warto sprawdzić czy kurs „taniec użytkowy” bazuje na koncepcji tańców nazywanych „Social Dances”, przez co jest wartościowy i skuteczny, czy jest tylko samą nazwą. Jeśli kurs nie opiera się na żadnej koncepcji, to takie hasła „nauka prowadzenia w tańcu” czy „nauka bycia swobodnym na parkiecie” mogą okazać się pustym sloganem.

Zajęcia z tańca użytkowego w Fabryce Tańca zawierają w sobie nie tylko naukę konkretnych tańców z grupy tańców „Social Dances”, ale na ich podstawie nauczycie się także bycia leaderem i followerem w tańcu, dowiecie się jak sprawić, że tańczymy ofensywnie, dlaczego warto być pasywnym w tańcu i na czym to polega, poznacie zasady i dobre praktyki tańca w parze, co to jest synchronizacja i kiedy ma znaczenie, czy rytm jest faktycznie podstawą tańca i wiele, wiele innych cennych wiadomości praktycznych.

Fabryka Tańca jest prekursorem nauki tańców użytkowych na Podlasiu. Dzięki naszym zajęciom z tańca użytkowego tysiące par znalazło w tańcu przyjemność i satysfakcję. Dołącz do nich!

Każda para jest inna i każda ma inne, mniejsze lub większe problemy w tańcu. Zajęcia z tańców użytkowych w Fabryce Tańca są prowadzone w niedużych grupach, dzięki temu instruktor ma zawsze możliwość pracy indywidualnej z każdą z par. To gwarantuje szybkie efekty i niespotykaną nigdzie indziej skuteczność nauki.

 

Jeśli szukacie innych zajęć – sprawdźcie naszą pozostałą propozycję kursów tańca w parach – KURSY TAŃCA W PARACH.

 

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

 

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie! Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Taniec Użytkowy

  Instruktor

  Tomasz Kaczyński

  Instruktorka

  Gabriela Karecka

  Instruktorka

  Paulina Grabowska

  Instruktor

  Michał Filim