HIP HOP

7-10 LAT

Tańcz jak najlepsi z najlepszych!

Styl uliczny w luźnym klimacie, zapewniony uśmiech od ucha do ucha i pewność siebie w dynamicznych ruchach.  Zajęcia Hip Hop dla dzieci to kompilacja wielu nowoczesnych styli tanecznych, charakteryzująca się zmienną dynamiką ruchu i niebywałą różnorodnością. To zajęcia kładące nacisk na muzykalność, koordynację, pamięć ruchową, a także elementy aktorskie. Ta niezwykle popularna forma tańca wykorzystywana jest w teledyskach i na licznych imprezach. Z uwagi na ogromną popularność tego stylu tańca, mieliśmy także okazję poznać go bliżej dzięki licznym filmom o tematyce tanecznej: „W rytmie hip-hopu”, „Step up”, „Honey”, „Street Dance” czy „Just dance”. Styl ten bazuje na krokach zaczerpniętych z różnych stylów takich jak między innymi hip-hop, dance czy funky.
Jeśli zastanawiacie się na wyborem zajęć dla swojego aktywnego malucha – Hip Hop będzie idealnym rozwiązaniem!
Zajęcia Hip Hop dla dzieci 7-10 lat są jednymi z najchętniej wybieranych zajęć wśród dzieci. Oczywiście oprócz niesłabnącej popularności tego stylu tańca, wpływ na to ma także fakt, że zajęcia są prowadzone przez niezwykle doświadczonych i uwielbianych przez dzieci instruktorów. Indywidualne podejście do każdego podopiecznego daje gwarancję nie tylko znakomitych efektów, ale także tego, że Wasze pociechy są pod naprawdę dobrą opieką.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Hip Hop 7-10 lat.

  Instruktorka

  Paula Kucbor

  Instruktorka

  Iga Karol