HIP HOP

7-10 LAT

Tańcz jak najlepsi z najlepszych!

Styl uliczny w luźnym klimacie, zapewniony uśmiech od ucha do ucha i pewność siebie w dynamicznych ruchach.  Zajęcia Hip Hop dla dzieci to kompilacja wielu nowoczesnych styli tanecznych, charakteryzująca się zmienną dynamiką ruchu i niebywałą różnorodnością. To zajęcia kładące nacisk na muzykalność, koordynację, pamięć ruchową, a także elementy aktorskie. Ta niezwykle popularna forma tańca wykorzystywana jest w teledyskach i na licznych imprezach. Z uwagi na ogromną popularność tego stylu tańca, mieliśmy także okazję poznać go bliżej dzięki licznym filmom o tematyce tanecznej: „W rytmie hip-hopu”, „Step up”, „Honey”, „Street Dance” czy „Just dance”. Styl ten bazuje na krokach zaczerpniętych z różnych stylów takich jak między innymi hip-hop, dance czy funky.
Jeśli zastanawiacie się na wyborem zajęć dla swojego aktywnego malucha – Hip Hop będzie idealnym rozwiązaniem!
Zajęcia Hip Hop dla dzieci 7-10 lat są jednymi z najchętniej wybieranych zajęć wśród dzieci. Oczywiście oprócz niesłabnącej popularności tego stylu tańca, wpływ na to ma także fakt, że zajęcia są prowadzone przez niezwykle doświadczonych i uwielbianych przez dzieci instruktorów. Indywidualne podejście do każdego podopiecznego daje gwarancję nie tylko znakomitych efektów, ale także tego, że Wasze pociechy są pod naprawdę dobrą opieką.
Jeśli szukacie innych zajęć, sprawdźcie pozostałą ofertę zajęć dla dzieci starszych – ZAJĘCIA DLA DZIECI STARSZYCH.
Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Hip Hop 7-10 lat.

  Instruktorka

  Zuzanna Cylwik