DOROŚLI SOLO

Szkoła Tańca Fabryka Tańca oferuje mnóstwo zajęć dla dorosłych solo.

Kochasz taniec, szukasz która szkoła tańca ma w ofercie interesującą formę zajęć, chcesz zadbać o formę, a może po prostu taniec od zawsze był Twoją pasją? Bez względu na powód, jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród oferty zajęć dla dorosłych coś ciekawego dla siebie.

Do wyboru mamy naprawdę mnóstwo różnorodnych zajęć: Lyrical Jazz oraz Broadway Jazz dla ceniących lekkość i płynność, Hip Hop, Dancehall dla lubiących konkrety, Latino Solo, Rumba dla wszystkich fanek latynoskich klimatów, High Heels jako esencja kobiecości, Zumba lub Powerdance dla kochających porządny wycisk czy też Stretching jako kapitalna forma dbania o swoje ciało. W ofercie są także zajęcia dla dojrzalszych Pań, które wolą uczestniczyć w zajęciach wspólnie z osobami w podobnym wieku – Latino Solo 30+ oraz High Heels 30+. Nie ma na co czekać. Wybierz swoje zajęcia i dołącz do nas!

A jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami to Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

BROADWAY JAZZ

DANCEHALL

HIP HOP

HIGH HEELS

HIGH HEELS 30+

LATINO SOLO

LYRICAL JAZZ

STRETCHING