BABY DANCE

5-6 LAT

Pierwsze kroki nie muszą być trudne.

Uniwersalna formuła zajęć BABY DANCE jest oparta na grach i zabawach taneczno-ruchowych (PLAY AND DANCE) z elementami rytmiki. Stanowi zatem idealny wstęp do późniejszej nauki konkretnego stylu tańca. Zajęcia Baby Dance są ogólnorozwojowe, a także są idealnym rozwiązaniem, gdy w domu mamy małego urwisa z niespożytą energią, którą pożytecznie wykorzystujemy na zajęciach. Podstawy tańca, zabawa i mnóstwo radości – tak w skrócie można opisać zajęcia Baby Dance!

Zajęcia Baby Dance prowadzą instruktorki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi adeptami sztuki tańca, co gwarantuje, że Wasze pociechy są pod najlepszymi skrzydłami.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci młodszych i są realizowane w dwóch grupach wiekowych – 3-4-latkach oraz 5-6-latkach. Materiał w każdej z grup wiekowych jest dopasowany do aktualnego etapu rozwoju dziecka, przez co dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Program „Play and Dance” będący podstawą zajęć Baby Dance stanowi idealną odpowiedź na naturalną potrzebę ruchu u dzieci, przez co zajęcia są wręcz uwielbiane przez dzieci. Nie bez przyczyny zajęcia Baby Dance są pierwszym punktem na liście zajęć dla dzieci młodszych.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Baby Dance 5-6 lat.

  Instruktorka

  Paula Kucbor

  Instruktorka

  Iga Karol