BABY DANCE

5-6 LAT

Baby Dance 5-6 lat. Pierwsze kroki nie muszą być trudne.

Baby Dance 5-6 lat to uniwersalna formuła zajęć jest oparta na grach i zabawach taneczno-ruchowych (PLAY AND DANCE). Dodatkowo zawarte są także elementy rytmiki. Stanowi zatem idealny wstęp do późniejszej nauki konkretnego stylu tańca. Zajęcia Baby Dance są przede wszystkim ogólnorozwojowe. Są także idealnym rozwiązaniem, gdy w domu mamy małego urwisa z niespożytą energią, którą pożytecznie wykorzystujemy na zajęciach. Podstawy tańca, zabawa i mnóstwo radości – tak w skrócie można opisać zajęcia Baby Dance!

Zajęcia Baby Dance prowadzą instruktorki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi adeptami sztuki tańca, co gwarantuje, że Wasze pociechy są pod najlepszymi skrzydłami.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci młodszych i są realizowane w dwóch grupach wiekowych – 3-4-latkach oraz 5-6-latkach. Materiał w każdej z grup wiekowych jest dopasowany do aktualnego etapu rozwoju dziecka. Dzięki temu dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Program „Play and Dance” będący podstawą zajęć Baby Dance stanowi idealną odpowiedź na naturalną potrzebę ruchu u dzieci, przez co zajęcia są wręcz uwielbiane przez dzieci. Nie bez przyczyny zajęcia Baby Dance są pierwszym punktem na liście zajęć dla dzieci młodszych.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie. Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Baby Dance 5-6 lat.

  Instruktorka

  Iga Karol

  Instruktorka

  Zuzanna Cylwik

  Instruktorka

  Julia Szot