BALET

4-6 LAT

Balet 4-6 lat. Idealny początek każdej, przyszłej tancerki.

Czy jest w ogóle możliwe, aby najmłodsze dziewczynki chociaż raz nie marzyły o byciu tancerką-baletnicą? O tiulowej sukience i wirowaniu w tańcu? Chyba nie. Stąd też bierze się ogromna popularność zajęć z tańca klasycznego. Zdajemy jednak sobie sprawę, że rozpoczęcie swojej tanecznej przygody nie zawsze musi przełożyć się na całe życie.  Dlatego też nasze zajęcia z baletu traktujemy jako swoisty wstęp do przyszłej edukacji tanecznej naszych podopiecznych. Dodatkowo, aby uatrakcyjnić zajęcia baletowe, wprowadzamy w nich także elementy gimnastyki artystycznej oraz niekiedy zadania teatralno-sceniczne. Balet w takim połączeniu to wymarzony świat każdej małej księżniczki.

Zajęcia baletowe często są także łączone z innymi zajęciami tanecznymi np. Baby Dance, które w odróżnieniu do zajęć z baletu są bardziej ekspresyjne.

Urozmaiciliśmy nasze zajęcia baletowe o dodatkowe elementy – w ten sposób zajęcia są bardziej atrakcyjne dla dzieci. Rozwijają się bardziej ruchowo i już od najmłodszych lat zyskują dodatkowe umiejętności. O zaletach zajęć z klasyki najlepiej świadczy fakt, że ten rodzaj tańca zawsze stanowi punkt wyjścia do nauki jakiegokolwiek stylu tańca w przyszłości. Idealnie też uzupełniają się z zajęciami Baby Dance, które są bardziej dynamiczne i energetyczne.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie!  Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Balet 4-6 lat.

  Instruktorka

  Julia Szot

  Instruktorka

  Iga Karol