HIGH HEELS

Wysokie obcasy = 100% kobiecości!

Zajęcia High Heels łączą w sobie także takie style jak Ladies Style, Sexy Style  i Sexy Dance. Nie ma więc bardziej kobiecych zajęć niż właśnie zajęcia High Heels. A dlaczego Taniec na Szpilkach? Bo to naprawdę dobra praca nad własnym ciałem, która sprawi, że twoje ciało będzie bardziej elastyczne, a ruchy pełne gracji. Dzięki temu poczujesz się swobodnie na każdej imprezie.
W ofercie Fabryki Tańca są także zajęcia High Heels 30+, które powstały po to, aby jak najbardziej komfortowo móc uczestniczyć w zajęciach.
W grupach podstawowych zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki i nauki prawidłowego chodzenia na szpilkach, oswajamy też swoje ciało i przyzwyczajamy do ruchu właśnie w wysokich obcasach. A jeśli już jesteście gotowe – instruktorka zabierze Was w taneczną podróż pełną przygód, gdzie wszystko przepełnione jest kobiecością. Nieodłącznym elementem są także odpowiednie buty – jednak jeśli nie macie akurat szpilek lub macie obawy czy na początku dacie sobie radę – zawsze możecie rozpocząć naukę w butach na słupku. Na szpilki przyjdzie jeszcze czas!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach High Heels

  Instruktorka

  Gabriela Piećko