Szkoła Tańca Białystok | Fabryka Tańca

LYRICAL JAZZ

Taniec i Ty – cały Twój świat!

Lirycznie, romantycznie, z elementami klasyki i stretchingu czyli rozciągania, zajęcia Lyrical Jazz to forma tańca dla osób solo.  Podstawą zajęć Lyrical Jazz jest taniec jazzowy, który oparty jest na idei baletu. Podobnie do klasycznego Jazzu – także Lyrical Jazz został pozbawiony formalnych ograniczeń, stosowanych w tańcu klasycznym. Jego korzenie sięgają końca XIX wieku, ale prawdziwy rozwój przypadł na połowę XX stulecia, kiedy to muzyka jazzowa dała tej formie tanecznej szansę na przebicie się.
Wyraź siebie poprzez taniec. Lyrical Jazz to jedna z form tanecznych, w której zrobisz to bez problemów. Nawet jeśli jesteś osobą początkującą.

Taniec Lyrical Jazz to odłam tańca jazzowego. Nadal nawiązuje do tradycyjnego tańca i jego ruchów jednak są one delikatniejsze i subtelniejsze. Figury są bardzo „uczuciowe”. Taniec ten jest też mniej popularny niż klasyczny jazz. Niemniej jednak cieszy się on stałą popularnością, szczególnie wśród młodzieży i dorosłych. Lyrical Jazz podobnie jak klasyczny Jazz tańczy się boso lub w „jazzówkach”.

Jeśli szukacie innych zajęć – sprawdźcie naszą pozostałą propozycję kursów tańca solo – KURSY TAŃCA SOLO.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie! Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Lyrical Jazz

  Instruktorka

  Julia Szot

  Instruktorka

  Iga Karol