JAZZ

7-10 LAT

Odkryj pasję i ćwicz pod okiem najlepszych!

Taniec jazzowy to podstawa dla każdej tancerki i każdego tancerza, ponieważ styl ten najpełniej kształtuje poczucie ruchu i własnego ciała, dzięki czemu pozbawia wszelkich ograniczeń ruchowych. Taniec jazzowy jest ceniony, ponieważ pozwala na większą swobodę ruchu i ekspresji niż balet oraz daje możliwość improwizacji. Tańcząc jazz można łamać konwenanse, jednocześnie pozostając w klasyce ruchu. Jednak mimo pozornego wrażenia lekkości i niezależności, to jedna z najtrudniejszych technik tanecznych. Ale spokojnie. Pod okiem naszych doświadczonych instruktorek, każda przeszkoda jest do przejścia!
Emocje, wrażliwość, ale także energia i żywiołowość. Taniec jazzowy to wybuchowa kompilacja!
Cechami charakterystycznymi tańca jazzowego są tak zwane izolacje, czyli ruchy poszczególnymi partiami ciała oraz kontrakcje. Jest bardzo dynamiczny, ekspresyjny, wyrabia szybkość, gibkość i zwinność. Dlatego tak ważna jest technika. Silny techniczny fundament umożliwia tancerzowi skupienie się na aspektach stylistycznych i emocjach w tańcu. Taniec jazzowy tańczy się w luźnych strojach, najczęściej na boso, albo w miękkich butach „jazzówkach”.
Dziś taniec jazzowy ma kilka odmian, jak na przykład latin jazz, modern jazz albo lirycal jazz czy afro jazz, które można spotkać na zajęciach zarówno z tańca współczesnego, jak i jazzu.
Jeśli szukacie innych zajęć, sprawdźcie pozostałą ofertę zajęć dla dzieci starszych – ZAJĘCIA DLA DZIECI STARSZYCH.
Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Jazz 7-10 lat.

  Instruktorka

  Iga Karol

  Instruktorka

  Julia Szot