BALET

7-10 LAT

Balet 7-10 lat. Podstawy baletu to podstawa każdego stylu tańca.

Klasyka, teatr, świat bajek i baśni – to zajęcia o jakich marzą wszystkie dziewczynki! Ale czy ich marzenia muszą iść w parze z nadmiernym rygorem i musztrą? Po kilkunastu latach doświadczeń jesteśmy pewni, że nie! Wiemy za to, jak wśród dzieci rozbudzić pasję do tańca! Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy na nasze zajęcia z tańca klasycznego. Tutaj pod okiem doświadczonych instruktorów tańca, w przyjaznej i ciepłej atmosferze dzieci poznają podstawy baletu oraz ruchu scenicznego. Tak niewiele trzeba, aby spełnić marzenia naszych najdroższych!
Zajęcia baletowe często są także łączone z innymi zajęciami tanecznymi, często wydawałoby się skrajnymi np. z Hip Hopem! Odmienność styli to niezwykle skuteczne narzędzie w tanecznym rozwoju dziecka.
Urozmaiciliśmy także nasze zajęcia baletowe o elementy gimnastyki artystycznej. W ten sposób zajęcia są bardziej atrakcyjne dla dzieci, które także bardziej rozwijają się ruchowo i już od najmłodszych lat zyskują dodatkowe umiejętności. O zaletach zajęć z klasyki najlepiej świadczy fakt, że ten rodzaj tańca zawsze stanowi punkt wyjścia do nauki jakiegokolwiek stylu tańca w przyszłości. Świetnie wpływa na sylwetkę i prawidłową postawę dziecka. Uczy pokory poprzez zgłębianie techniki w najpiękniejszym wróżkowym, księżniczkowym, przesłodkim i baśniowym stylu.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie. Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Balet 7-10 lat.

  Instruktorka

  Patrycja Magusiewicz