Szkoła Tańca Białystok | Fabryka Tańca

SALSA

Salsa! To styl życia!

Klimaty latynoamerykańskie, gdzie pojawią się ciekawe kombinacje kroków i łączenia rąk w tańcu, to element do zastosowania w każdym tańcu; Jest ostra i egzotyczna, zupełnie jak hiszpańska nazwa sosu od której pochodzi nazwa tego stylu zarówno w tańcu, jak i w muzyce! Salsa jest bardzo uniwersalnym tańcem, ponieważ pasuje właściwie do każdej muzyki .To nauką swojego ciała i spotkanie ze swoim temperamentem, gdyż tańce latynoamerykańskie, w tym salsa, mają za sobą przede wszystkim energiczną muzykę i żywiołowe ruchy. To połączenie sprawia, że salsa porwie do tańca nawet najbardziej oporne osoby!
Lubisz południowy klimat? Salsa będzie strzałem w dziesiątkę! Zróbcie rezerwację miejsca i rozpocznijcie swoją taneczną przygodę!
Figury taneczne salsy opierają się na rytmicznych krokach, bujaniu biodrami i pracą górnej częścią ciała. W zależności od konkretnej odmiany salsy, tańczy się ją w każdym przypadku nieco inaczej, jednak podstawy tego stylu pozostają niezmienne. Początkowo muzyka do salsy była połączeniem wielu już istniejących stylów (np. mambo, cha-cha, guajira). W naszym kursie skupiamy się właśnie na tej tradycyjnej, początkowej nauce. Po opanowaniu podstawowej techniki dalsza nauka jest stosunkowo prosta, a przygody z salsą może spróbować każdy, kto tylko lubi egzotyczne i gorące rytmy latino. Podczas zajęć, poza zyskaniem świetnego samopoczucia i oddaniu się zabawie, spalimy mnóstwo kalorii. Energię salsy poczują przede wszystkim nogi i biodra, bo na ich pracy opiera się cała technika, a także górna część ciała, dzięki licznym wymachom ramion i ruchom dłoni, w które obfituje ten latynoamerykański styl taneczny.

Jeśli szukacie innych zajęć – sprawdźcie naszą pozostałą propozycję zajęć dla młodzieży – KURSY TAŃCA W PARACH.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie! Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Salsy

  Instruktorka

  Gabriela Karecka

  Szkoła Tańca Białystok Fabryka Tańca instruktor
  Instruktor

  Michał Filim