Tango Argentino | Fabryka Tańca Białystok

TANGO

ARGENTINO

Zakochaj się w Tangu! Z wzajemnością!

Tango Argentino jest bardzo zmysłowym stylem tańca, coraz bardziej powszechnym zarówno wśród młodych i osób dojrzałych. Dodaje nam pewności siebie, podnosi samoocenę, dowartościowuje, wpływa na koncentrację, kondycję, zdrowie fizyczne i psychiczne , poprawia samopoczucie. Tango Argentino pozwala odkryć w sobie pasję, chęć przeżywania nowych doświadczeń, znaleźć przyjemność i radość z ruchu oraz odkryć magię tańca. To wyjątkowy świat wrażeń i emocji do spróbowania na wyciągnięcie ręki. Jest dobrze kojarzone ze względu na bliskość z tradycyjnym tangiem towarzyskim.

Fabryka Tańca jako jedyne studio tańca w regionie oferuje zajęcia z Tanga Argentino, które diametralnie różni się od tanga towarzyskiego.

Niepowtarzalności dodaje wprowadzenie milongi /milong (spotkań tanecznych) w miarę możliwości, zwieńczających postępy w tańcu i okazję do spróbowania się w tangu z różnymi partnerami/ partnerkami. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że Tango Argentino oprócz nazwy „tango” nie jest tożsame z tangiem towarzyskim. Dlatego jeśli szukacie zajęć z Tanga Argentino – świetnie trafiliście!

Jeśli szukacie innych zajęć w parach  – sprawdźcie naszą pozostałą propozycję kursów tańca – ZAJĘCIA W PARACH.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Tango Argentino

  Instruktor

  Tomasz Kaczyński