Wszystkie kocury… tańczą!

W marcu… wszystkie kocury tańczą!

Witajcie w marcu!

Mruczymy do Was marcowo i wysyłamy naszą kocią moc prosto z tanecznego parkietu, bo w marcu… będzie wyjątkowo! Jak Wszystkie kocury także i my szczególnie w marcu oddajemy się swojej pasji mruczenia – tzn. oczywiście tańczenia. Zwłaszcza wieczorami nasze taneczne kocury ożywają na parkietach sal Fabryki Tańca i dają się ponieść swoim instynktom. A co u nas? Otóż…

Marzec podobno także jest kobietą.

Dlatego w kobiecych stylach solo przez cały marzec, królować będą niezmiennie zajęcia Lyrical Jazz, High Heels, Latino Solo, Hip Hop, Zumba oraz Stretching. Na wszystkich tanecznych marcowych wieczorkach z tymi stylami tańca odkrywać i wydobywać będziemy wszystko co najpiękniejsze w kobiecym ruchu. Stawiamy na kobiecość, kobiecość i… kobiecość! Szczególnie zapraszamy na zajęcia Lyrical Jazz, gdzie nasze dwie wspaniałe instruktorki Iga oraz Julia przygotowały dla Was drogie Panie wszystko co najlepsze! A rąbka tajemnicy uchylamy tutaj:

Nowy, gorący, świeżutki klip na kanale FTTV! Sprawdźcie już teraz!

Marcowe kocury🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛, czyli Lollipopsy w kozackiej formie!

Na łamach FTTV powstała nowa produkcja – teledysk Lollipopsów w choreografii przygotowanej przez naszą instruktorkę Zuzię Cylwik. Grupa stanowczo „marcuje”! Nasze Popsy stają się ewidentnie kocurami sceny i to nas baaardzo cieszy! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Trzymajcie mocno kciuki również za wszystkie nasze grupy dziecięco- młodzieżowe, bo marzec to dla nas czas nowych, tanecznych wyzwań. Przed nami zawody City of Dance, na pewno Wam zrelacjonujemy te taneczne wydarzenie zgodnie z emocjami panującymi zarówno na parkiecie, jak i na backstage.

Marzec miesiącem par 🤍

Wiosna w sercu niektórym gra zdecydowanie dłużej i niezależnie od miesiąca. Ale to właśnie w marcu rozpoczynamy serię intensywnych przygotowywań – szczególnie do sezonu ślubnego 2023, stąd pojawia się w naszym studiu coraz więcej par, przygotowujących się do swego wymarzonego dnia, głównie na zajęciach w ramach KURSÓW DLA NARZECZONYCH. Chcieć przetańczyć całą noc na swoim weselu, to dla nas nie tylko priorytet, to marzenie, które pomagamy spełniać, abyście mogli tańczyć naturalnie i komfortowo ze swoją drugą połową. Jeśli jeszcze się zastanawiacie, czy warto, to podpowiadamy, że warto iść za głosem serca, zwłaszcza w słusznym tempie i rytmie. Zapraszamy po więcej na www.fabrykatanca.pl/akademia-pierwszego-tanca

Do zobaczenia na zajęciach!

Wasi Fabrykanci

A w razie pytań klasycznie zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją – 690TANIEC | 690826432 lub recepcja@fabrykatanca.pl

Do usłyszenia w kwietniu!