Szkoła Tańca Białystok | Fabryka Tańca | Zumba

ZUMBA

Raz, dwa, trzy – ZUMBA!

Zumba potrafi wycisnąć z każdego niespożyte pokłady energii i jednocześnie dać ogromną satysfakcję. Bo nic tak nie uzależnia, jak porządny trening dla ciała połączony ze świetną zabawą. Zumba to proste, ciekawe kroki, w krótkich, nieskomplikowanych choreografiach do ulubionych hitów. Dodatkowo muzyka motywująca do pracy i niepowtarzalna atmosfera panująca na każdych zajęciach – to wszystko składa się na rosnącą popularność Zumby wśród kobiet w każdym wieku. Obok takiego fenomenu nie sposób przejść obojętnie!
Zajęcia Zumby w Fabryce Tańca prowadzi Kasia, więc możecie mieć pewność, że to nie będzie tylko wycisk fizyczny niczym dobre cardio na siłowni, ale i pikantna mieszanka stylów tanecznych i dźwięków z różnych stron świata, a więc całość sprawia, że zajęcia ZUMBY w równym stopniu angażują ciało, jak i umysł.
Zajęcia Zumby są dla wszystkich. W Fabryce Tańca oferujemy zajęcia Zumby w MEGA promocji – 100 zł za zajęcia 2 x w tygodniu! Nie czekaj – dołącz już dziś!
Zajęcia zaczynają się rozgrzewką, przygotowującą do wysiłku fizycznego, zawiera ona także elementy ćwiczeń izolacyjnych oraz rozciągania. Następnie zajmujemy się już konkretnymi układami, gdzie na podstawie najpierw prostych, a z biegiem czasu oczywiście bardziej zaawansowanych i złożonych choreografii. Zumba to świetne rozwiązanie dla wszystkich!
Jeśli szukacie innych zajęć, sprawdźcie naszą pozostałą ofertę zajęć solo – ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH SOLO.
Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie! Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Zumby

  Instruktorka

  Katarzyna Pilecka