BREAKDANCE

7-10 LAT

Breakdance. Konkretny taniec i konkretne zajęcia! Po prostu!

Breakdance to styl, który zawojował ulice Europy i świata, bo to najkrócej mówiąc właśnie styl ulicy. Breakdance to amerykański taniec, którego figury przyprawiają o zachwyt i prawdziwy zawrót głowy! Czasem można traktować to dosłownie, bo nauka breakdance to nie tylko akrobatyczne ewolucje w powietrzu, ale także figury wykonywane właśnie na głowie.

Zajęcia Breakdance dla dzieci starszych 7-10 lat to połączenie tańca i ewolucji akrobatycznych. Szukacie konkretnych zajęć? Właśnie je znaleźliście!

Breakdance wymaga niesłychanej koordynacji i siły fizycznej. W breakdance większość ruchów wykonuje się w parterze przybierając skomplikowane figury. Specyficzna praca rąk i nóg jest także niezwykle ważna, ale wykonuje się ją głównie w pozycjach stojących. W tym niemal akrobatycznym tańcu można wyróżnić kilka podstawowych grup figur tanecznych: toprocki, dropy, power movesy, freeze’y i footworki.

Breakdance + akrobatyka = połączenie wręcz idealne!

Na zajęciach pracujemy od podstaw nad poprawą sprawności fizycznej, gdyż zajęcia te wymagają dużej sprawności, dlatego świetnie uzupełniają się z AKROBATYKĄ u starszych dzieci. Instruktor taneczny zadba o to, aby odpowiednio wzmocnić nasze mięśnie, poprawić ich rozciągnięcie i ruchomość stawów. W późniejszych etapach nauki można stać się profesjonalnym b-boyem lub b-girl! Nie da się zatańczyć danego stylu bez odpowiedniej ścieżki dźwiękowej. Muzyka do tańca breakdance stanowi bardzo ważny element tańca ? nadaje odpowiedni rytm, uczy feelingu i wywołuje emocje.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie! Jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Breakdance 7-10 lat.

  Instruktor

  Radosław 'Radzias' Kamiński