Image Alt

Turniej Tańca GOOD STEP Wasilków 2022

W ostatnią sobotę (9 kwietnia 2022 roku) w Wasilkowie odbył się turniej tańca towarzyskiego „Good Step 2022” o puchar Burmistrza Wasilkowa. W turnieju wzięło udział kilkadziesiąt par i solistek w różnych kategoriach wiekowych – najmłodsi tancerze i tancerki startowali w kategorii 6-7 lat, najstarsi w kategorii 14-15 lat. Wszyscy tańczyli świetnie, choć dla niektórych był to pierwszy turniej tańca w życiu. Wśród startujących par i solistek znaleźli się także reprezentanci Fabryki Tańca, którzy startowali w kategoriach: pary 6-7 lat kategoria H oraz solistki 6-7 lat kategoria H. Tancerki i tancerze zaprezentowali swoje umiejętności w walcu angielskim, sambie, cha-cha-cha, rock’n’rollu oraz w polce.


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/biuroft/fabrykatanca.pl/public_html/wp-content/plugins/powerlift-core/shortcodes/single-image/single-image.php on line 133

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/biuroft/fabrykatanca.pl/public_html/wp-content/plugins/powerlift-core/shortcodes/single-image/single-image.php on line 133

Jest nam niezwykle miło i czujemy ogromną dumę, ponieważ wszyscy nasi tancerze i tancerki, którzy trenują pod okiem naszej wspaniałej trenerki Katarzyny Misiuk, osiągnęli znakomite wyniki! Wielkie gratulacje należą się absolutnie wszystkim naszym podopiecznym, ponieważ dla każdego z nich był to pierwszy występ na turnieju tańca towarzyskiego. Pomimo ogromnej tremy, każdy dał z siebie wszystko! 

Sześć pierwszych miejsc i trzy Superpuchary!
Jesteśmy ogromnie dumni z naszych tancerek i tancerzy!

W kategorii solistek 6-7 lat klasa H pierwsze miejsca uzyskały Antonina Kozłowska, Nadia Szyszko oraz Julia Wawreniuk, która dodatkowo otrzymała Superpuchar. Natomiast w kategorii par 6-7 lat klasa H pierwsze miejsca wywalczyły pary: Jakub Bielenia i Gabriela Szczepińska, Tymon Czykwin i Amelia Popławska oraz Marcel Kaczyński i Emilia Uścianowska. Superpuchar w tej kategorii wiekowej trafił w ręce par: Tymon Czykwin i Amelia Popławska oraz Marcel Kaczyński i Emilia Uścianowska.

   

 

 

Nabór do grup tańca towarzyskiego na nowy sezon taneczny rozpocznie się już od 01 czerwca 2022.

Jeśli Wasza pociecha nie może ustać w miejscu i ciągle tańczy to najwyższy czas spożytkować tę drzemiącą energię. Zajęcia w grupie dzieci powyżej 6 lat rozpoczną się od początku września, ale zapisy do grup zaczynamy już od początku czerwca. Jeśli macie pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.