VIDEOCLIP

DANCE

7-10 LAT

Mix styli w światowym wydaniu!

Zajęcia dla dzieci Videoclip Dance to kompilacja wielu stylów tanecznych charakteryzująca się niesamowitą dynamiką i różnorodnością. To zajęcia kładące nacisk na muzykalność, koordynację, pamięć ruchową, a także elementy aktorskie i jest idealną propozycją dla dzieci, które przejawiają szerokie zainteresowania taneczne, nieograniczające się do jednego stylu tańca. Ta niezwykle popularna forma wykorzystywana jest przede wszystkim w teledyskach i z nich też bierze inspirację.

Jeśli dziecko chce zacząć przygodę z tańcem, ale nie wie dokładnie jaki z jakim stylu – zajęcia Videoclip Dance będą idealną opcją, z uwagi na prawdziwy mix styli tanecznych!

Videoclip Dance bazuje na krokach zaczerpniętych z różnych stylów takich jak między innymi hip-hop, dance czy funky, a na zajęciach realizowane są choreografie inspirowane popularnymi klipami tanecznymi. To styl, który wyzwoli pokłady energii , pewności siebie i pomoże każdemu zabłysnąć na parkiecie. W Videoclip Dance znajdziecie również klasyczne techniki hip-hopowe, takie jak: locking i popping!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Videoclip Dance 7-10 lat.

  Instruktorka

  Gabriela Piećko