Szkoła Tańca Białystok | Fabryka Tańca | Videoclip Dance

VIDEOCLIP

DANCE

7-10 LAT

Mix styli w światowym wydaniu!

Zajęcia dla dzieci Videoclip Dance to kompilacja wielu stylów tanecznych charakteryzująca się niesamowitą dynamiką i różnorodnością. To zajęcia kładące nacisk na muzykalność, koordynację, pamięć ruchową, a także elementy aktorskie i jest idealną propozycją dla dzieci, które przejawiają szerokie zainteresowania taneczne, nieograniczające się do jednego stylu tańca. Ta niezwykle popularna forma wykorzystywana jest przede wszystkim w teledyskach i z nich też bierze inspirację.

Jeśli dziecko chce zacząć przygodę z tańcem, ale nie wie dokładnie jaki z jakim stylu – zajęcia Videoclip Dance będą idealną opcją, z uwagi na prawdziwy mix styli tanecznych!

Videoclip Dance bazuje na krokach zaczerpniętych z różnych stylów takich jak między innymi hip-hop, dance czy funky, a na zajęciach realizowane są choreografie inspirowane popularnymi klipami tanecznymi. To styl, który wyzwoli pokłady energii , pewności siebie i pomoże każdemu zabłysnąć na parkiecie. W Videoclip Dance znajdziecie również klasyczne techniki hip-hopowe, takie jak: locking i popping!

Jeśli szukacie innych zajęć – sprawdźcie naszą pozostałą propozycję kursów tańca dla dzieci starszych – KURSY TAŃCA DLA DZIECI STARSZYCH.

 

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili na FacebookuInstagramie oraz do zaglądania na nasz kanał na You Tube.

PYTANIA?

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć, zapraszamy do kontaktu z naszym Studiem.

osobiście:

telefonicznie:

mailowo:

PON-PIĄ 15:00-22:00

690TANIEC / 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl

FORMULARZ ZAPISU

Skorzystaj z formularza, aby zarezerwować miejsce na wybranych zajęciach.

  Wybierz rodzaj rezerwacji i udziału w zajęciach.

  Wybierz rodzaj zajęć.

  INSTRUKTORZY

  Instruktorzy prowadzący zajęcia w grupach Videoclip Dance 7-10 lat.

  Instruktorka

  Paulina Grabowska